Дідова баба• 15 ноября 2025
Нефиг делать, делаю фотосессию своей собаке в джимини))
Вы пробовали? Прикольно выходит) тема просто отвлечься..
Большой секретик• 15 ноября 2025
Ответ дляOlga_31
А як правильно це назвати таке вміння- щоб знайти курси гарні
Онлайн курси є?
Якщо наприклад для свого товару створювати ролики, я маю на увазі що це буде для часного використовування в своїх інтересах
Онлайн курси є?
я не думаю, що мені варто тут писати назви, бо це буде виглядати як реклама.
Але про безкоштовне думаю можна. на цьому тижні стартувало безкоштовне навчання від Гугла. Пошукайте. ШІ для бізнесу.
Дідова баба
• 15 ноября 2025
Ответ дляДоставучая
Автора подскажите пожалуйста ещё описание для фото (зима,горы,лыжи,новый год),для нас,я себе сделала чудесное фото благодаря Вам))
Ещё бы хотела))
Не совсем поняла,где брать описание
Ещё бы хотела))
Не совсем поняла,где брать описание
В тик ток, в поиске пишите : промты Gimini, их там очень много, находите любой понравившийся, копируйте текст, и вставляете в джемини со своим фото.
Все буде• 15 ноября 2025
Ответ дляБольшой секретик
Базу я отримувала на перших курсах в квітні-травні 24 року. Я брала недешевий курс. Платила з розтермінуванням, бо інакше ніяк було. Тоді ще всі нейронки тільки з´являлися, були сирі і важки. Не було навіть мови, що от як зараз додав фоточку котка та отримав купу варіантів з тим котиком. Це такі були танці з бубном. Але з літа пішов шалений прогрес в ШІ, все ставало простіше і більш якісно. Але навіть зараз зробити комерційну рекламу або короткометражку - це не натиснути 1 кнопку)) Після цього я ще була на кількох курсах: одні для розширення компетенцій, а інші навпаки точково, для поглиблення знань (наприклад в режисурі). Паралельно напрацьовувалося портфоліо, інстаграм. Об´єдналася з двома колегами, виграли перший свій невеликий конкурс, одночасно отримали перші замовлення. Так і продовжується. працюю, вивчаю нові нейронкі, які з´являються наче гриби мало не щодня. Сьогодні отримала партнество від однієї платформи, тепер мені будуть надавати щомісячно кредитів за тарифом 100 доларів, але безкоштовно.
Взагалі затягує дуже)))
Допишу, що спочатку я подивилася безкоштовні вебінари, щоб побачити тих, хто мені здався самим цікавим. І я не помилилася з вибором
Взагалі затягує дуже)))
Дякую за відповідь, дуже цікаво розповіли,ви молодець,що знайшли собі справу захоплюючу до душі
Ответ дляБольшой секретик
Я писала без аноніма для цього 🙂
Але і за це декую
Лама_мама• 15 ноября 2025
Ответ дляДідова баба
А якщо немає тік точка? Де ще можна знайти. Гугл промиіа, які б можна було скопіювати, не знайшов.
Щас попробую сам чат попросити знайти
Оно само купилось• 15 ноября 2025
Ответ дляБольшой секретик
Я познайомилася з ШІ в квітні 24 року. Іноді на конкурси щось робл. в тому році виграла сину худі від Нацспротиву за роботу про незламність))) Нещодавно мультик про привіда отримав приз (підписка на півроку на найбільший пакет).
а ця робота переможець в номінації самий неочікуваний фінал.
Чудові роботи!
Неочікуваний фінал - плачу:(((
Маю рацію• 15 ноября 2025
Ответ дляВсе буде
Всю жизнь с французами прожила, сейчас англ
Красивые, но как вы терпите их хрюканье и пуканье. У меня ощущение, что им тяжело даже дышать
Кубик Рубика• 15 ноября 2025
Ответ дляКапризуля
В общем, не выйдет из моей прелести фея. Но, она у меня и так волшебная на всю голову 😂
Превосходно
Кубик Рубика• 15 ноября 2025
Ответ дляКапризуля
Вона, десь збiгала в ларьок 🤣
У Вас - талант работы с запросами к Ии, начиная с феи, повёрнутой крупной попой к зрителю в мухоморах 😅😅😂
Кубик Рубика• 15 ноября 2025
Ответ дляБольшой секретик
Тоді так. Бо ви маєте знати всю правду
Скажите, пожалуйста, в каком ии Вы делали это прекрасное видео?))
Кубик Рубика• 16 ноября 2025
Ответ дляБольшой секретик
Ну ось сторінка для розваг
А так насправді багато чого, тим більше я працюю з кількома десятками інструментів.
Зараз роблю багато Різдвяних привітань. Комікс в роботі. Нещодавно кліп робили. Дуже популярні аватари блогерів. Музика. Карточки товарів та постери.
Ну і найчастіше - реклама всього.
Дуже гарно.
Відео ефектні.
Наприклад:
Відео ефектні.
Наприклад:
Кубик Рубика• 16 ноября 2025
Ответ дляБольшой секретик
Все, що на моїй сторінці зроблено в ШІ. Як правило нейронки дають дуже мало безкоштовних можливостей або взагалі не дають.
В мене підписки за різні суми на різні нейромережі. Але в мене є комерційні замовлення, а вже на сторінку роблю для кайфу по натхненню. Ну і важлива частина - монтаж, бо нейронки більшість робить 5 секунд. Тому все зі шматочків в кучку
Шедеврально.
Напишіть, будь ласка, які нейрони Ви радите.
Кубик Рубика• 16 ноября 2025
Ответ дляБольшой секретик
Так, я купувала курс, потім ще, потім стала працювати зі студентами, потім ще курс, зараз є представником кількох нейронок, за це відповідно маю безкоштовні кредити, а не купую їх.
Зараз дуже багато курсів, на будь який гаманець. Багато сміття на жаль, але дешево. Там де краще вчать - ціни вищі відповідно.
Класссссс
Рекламама• 16 ноября 2025
Ответ дляКуплю орехи
З вами все нормально?
Абсолютно, спасибо за беспокойство. А с вами и вашими котами?
Капризуля• 16 ноября 2025
Ответ дляКубик Рубика
Это 3 разных котика?
Это я сначала не смогла загрузить фото, поэтому внешность кота описывала, как могла
Капризуля• 16 ноября 2025
Ответ дляКубик Рубика
Первый блин комом, а котячья фея - жопкой