Маруська Му• 15 ноября в 10:27

Мне не светит Нац. кешбек и Зимняя тысяча

Потому что зашла я сегодня в Дию и увидела вот такое:
Податковий номер не пройшов перевірку. Будь ласка, зверніться до банку, за яким ви авторизувалися в Дії, для перевірки даних. Якщо в банку всі дані правильні — зверніться до найближчої податкової.
Написала в поддержку банка, там все доки актуальные. Так что мутят что-то в этой Дие вместе с налоговой…
Проверьте актуальность данных.
Хотя нац. кешбек недавно перечислили.
Пишущаяся• 15 ноября в 14:52
А що таке національний кешбек
Тень льва• 15 ноября в 14:55
Ответ дляШанельКуКу
Основание?
Податковий кодекс України. .

Я вже багато з ранку в цій темі відписувалась. А зараз - немає часу щось комусь доказувати.
У кожного з вас є можливість знайти в свій електронний кабінет податкової та побачити до якої адреси прив´язано ваш податковий код.
ШанельКуКу• 15 ноября в 14:57
Ответ дляТень льва
Податковий кодекс України. .

Ну тобто статтю ПКУ ви вже напам´ять знаєте? То яка?
Ваша прЭлесть• 15 ноября в 15:14
Ответ дляЭлектричка
Не користуюсь таким, мені вистачає своїх грошей.
По 1000 не беру, но в нац кешбеке участвую в магазине за продукты.
Правда 3 месяц не платят. Кучу денег мне должны)))
Тень льва• 15 ноября в 15:25
Ответ дляШанельКуКу
Стаття 45.
В податковій є покрокові інструкції дій фіз осіб при зміні місця реєстрації.
Їх теж можна знайти в вашому електронному кабінеті податкової не виходячи з дому. Також можна дистанційно подати форму 5ДР.
В можна підійти в вашу податкову та все дізнатися на місці.

Але ж це не станете робити. Бо думаєте, якщо ви цього не знаєте, то воно не існує.
І мені вже набридло з ранку все це пояснювати.
ШанельКуКу• 15 ноября в 16:13
Ответ дляТень льва
Стаття 45.

Дякую!
Знімаю перед вами капелюх!

Так, я не все знала...
Кофр для ноги• 15 ноября в 16:22
Ответ дляСорока-ворона
Зная,что эти 💸 будут сняты с социала( не с зарплат депутатов и т д)- мне б эта подачка колом встала.
Нет у меня отмороженности оббирать инвалидов и пенсионеров.
Вони закладені в бюджет УЖЕ! Це все рівно, що профсоюз вже купив вам шоколадний подарунок до НР. Якщо ви його не візьмете, він вже все рівно профінансований і куплений вам. Чи ви думаєте, що ви не візьмете, то вашу тисячу знедоленому віддадуть натомість?
Кофр для ноги• 15 ноября в 16:26
Ответ дляЛуковая
Может знаете такую информацию - куда должна прийти помощь 6500 малообеспеченным? На обычный счёт в привате или тоже надо Дию?
По ідеї, на звичайну вашу соціалку, бо пишуть, що заявку на 6500 не треба подавати, вона нарахується автоматично. Тобто, просто чекати
ReintTycha• 15 ноября в 16:43
Скрін зробіть.
Бо то лише пусті сллва
Грушки-яблочки• 15 ноября в 17:05
А ті, хто за кордоном, можуть претендувати?