Мальовнича даль• 15 ноября в 11:43

Донька підліток, зимове взуття

Досі в кросівках, ботинки шкіряні не хоче носити. Потрібно купити щось на зиму, але незнаю...Вони в класі жаркому сидять в тому взутті, перевзуватись не варіант, бо біжать по тривозі в укриття і на перерві в магазин поруч. Порадьте щось будь ласка....думаю може утеплені кросівки,
Моська-слон• 15 ноября в 11:45
Зимние кроссовки купите
ЛюблюДевчонок• 15 ноября в 11:46
Я б теж в шкіряних ботінках не ходила. Купіть зимові кросівки пума, адідас чи тімберленд і буде всім щастя
Мerida• 15 ноября в 11:46
Мой уже не знаю сколько зим в кроссовках зимой ходит. Ботинки стоят новыми , только размер меняю. Смирилась. Не дураки. Замерзнет- наденет
автор Мальовнича даль • 15 ноября в 11:47
Ответ дляМоська-слон
Зимние кроссовки купите
Такі всі на височенній підошві ще, а вона соромиться росту, бо і так найвища викоасі(
Ответ дляЛюблюДевчонок
Пума вузька, міряли(
автор Мальовнича даль • 15 ноября в 11:48
Ответ дляМerida
Та до школи то таке. А як ходить гуляти по декілька годин, то треба ж щось тепліше. Шкода що малий вибір утеплених кросівок.
Мerida• 15 ноября в 11:49
Ответ дляМальовнича даль
Носки шерстяные
автор Мальовнича даль • 15 ноября в 11:49
Ответ дляМerida
Носки шерстяные
Ну в принципі так
Мerida• 15 ноября в 11:51
Скечерс, ли купер, резерв. Там посмотрите тёплые кросы еще
Додекаэдр• 15 ноября в 11:52
Подросток уже сам в состоянии решить, что будет носить. Ваше дело только проспонсировать.
сладкий_ноябрь• 15 ноября в 11:52
Дайте дитині гроші, вона купить
Ms. Android• 15 ноября в 11:56
В естро багато гарних моделей утеплених кросівок. Мої теж ходять ще в кросах, кедах, тепло на вулиці
Зілля до весілля• 15 ноября в 11:58
Ответ дляMs. Android
Подростки такое не носят. Я себе заказала две пары, моя 17 летняя покрутила носом, кроссовки исключительно, летом, весной, осенью и зимой
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 ноября в 12:05
Купили на Тему кроссовки на меху. Дочка их обожает
Дякую_аж_підскакую• 15 ноября в 12:13
У NB є норм зимові кросівки, виглядають як звичайні
ЛюблюДевчонок• 15 ноября в 12:17
Ответ дляМальовнича даль
Подивіться пума віккі, вони без платформи, але там ’паралонова’ устілка, яка тримає тепло. На широку ногу пума раннер
Парасюха• 15 ноября в 12:21
Ответ дляМальовнича даль
Це скільки років і який клас?
Кили и Манджаро• 15 ноября в 12:42
Мой в кроссовках. Осенних. В школе топят, так, что мой готов в футболке там сидеть. По улице… ну он же не дурак мерзнуть, когда дома обуви как для сороконожки. Я даже не дергаю уже. Снег выпадет - оденет что-то потеплее.
Ms. Iphone• 15 ноября в 12:59
Ответ дляМальовнича даль
Пума вузька, міряли(
Пума зимняя обувь говно
автор Мальовнича даль • 15 ноября в 14:48
Ответ дляПарасюха
Це скільки років і який клас?
8 клас