Жена миллионера• 15 ноября в 13:12

Хто вчив англійську після 30?

Вам вдалося? Вчу з викладачем вже декілька місяців з рівня елементарі здається що нічого не доходить особливо на фоні втоми від роботи та стресу обстрілів(
Жінка з перцем• 15 ноября в 13:13
А яка в вас мотивація ? З якою метою вчите ?
Сон і дрімота• 15 ноября в 13:15
Англійська с1 давно.
Італійську вчу 3 роки з 0.
Здала влітку міжнародний іспит 4,5 години на рівень б2.
Зараз вступила на другу вищу по спеціальності ’Англійська та італійська мови’.
Мені 38.
Наполегливість і мотивація і все буде.
Італійською не спілкуюся ніде.
Я в Києві
Акуна_Матата• 15 ноября в 13:14
Я. Но, я выехала в Англию в 22
И там уже учила онлайн и общалась с местными. Плюс мой парень англичанин. Сейчас уже хорошо знаю
автор Жена миллионера • 15 ноября в 13:15
Ответ дляЖінка з перцем
Мотивація що зможу краще себе відчувати при поїздках за кордон, та можливість знайти більш оплачувану роботу
Janurka• 15 ноября в 13:16
Я зараз навчаю групу дівчат 35-40+. За місяць вже є невеличкий прогрес. Просто не вимагайте від себе багато, крок за кроком, терпіння, плюс робіть, що вам подобається. Наприклад, ось безкоштовний сайт, де можна слухати пісні та вибирати слова, які чуєте lyricstraining.com/en
автор Жена миллионера • 15 ноября в 13:17
Ответ дляJanurka
Дякую
Леди Г• 15 ноября в 13:17
Ответ дляСон і дрімота
Англійська с1 давно.
Італійську вчу 3 роки з 0.
Мені 38.
Наполегливість і мотивація і все буде.
Італійською не спілкуюся ніде.
Я в Києві
Преподавать планируете? Или зачем вам для языков вуз в таком возрасте
Весела моль• 15 ноября в 13:23
Я в вчу з травня 2022року. Зараз мені 46. Рівень в2. Хочу с1. Мені дуже і дуже важко, але я не здамся
Дівчина Гілмор• 15 ноября в 13:24
Ответ дляВесела моль
Ви сама вчите чи з репетитором?
Весела моль• 15 ноября в 13:24
Ответ дляЛеди Г
В каком таком?
Весела моль• 15 ноября в 13:25
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви сама вчите чи з репетитором?
В онлайн школі. Вже закінчила, зараз тільки спікен клаби - 3 на тиждень. І щодня я дивлюсь англомовний контент
Сон і дрімота• 15 ноября в 13:26
Ответ дляЛеди Г
Так, хочу викладати і , може, переклади робити.
Все життя в бізнесі з відрядженнями по світу.
Хочу спокійну роботу і більше часу для себе.
Друга ВО відкриє мені ці двері
Дівчина Гілмор• 15 ноября в 13:26
А яка школа підкажіть будь ласка
Сон і дрімота• 15 ноября в 13:26
Ответ дляВесела моль
Красота!))
Я вами пишаюся
Весела моль• 15 ноября в 13:26
Ответ дляСон і дрімота
Красота!))
Я вами пишаюся
Дякую).
Жирафовое варьенье• 15 ноября в 13:27
Я два месяца назад пошла на курсы
Хожу три раза в неделю по утрам
У меня свободный график работы и вечером конечно мне было бы тяжелее намного
Делаю домашние задания регулярно
Сначала казалось, что я уже забыла как учиться. Но с каждым занятием всё лучше
Теперь мозги летают как в универе когда-то)) Очень рада, что пошла!
Мне 45
Леди Г• 15 ноября в 13:27
Ответ дляСон і дрімота
Друга ВО відкриє мені ці двері
Понятно. Тогда удачи❤
Sharlota2014• 15 ноября в 14:04
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я два месяца назад пошла на курсы
Хожу три раза в неделю по утрам
Делаю домашние задания регулярно
Мне 45
Вітаю.можете порадити школу ?
Жирафовое варьенье• 15 ноября в 14:06
Grade
Это в Киеве
Христя в тiстi• 15 ноября в 15:40
Вчила французьку після 35, мовне середовище робить дива
Верочка 100%• 15 ноября в 15:45
Ответ дляЖінка з перцем
Еще помимо мотивации должна быть и память. Я забываю слова на родном языке, а выучить что-то это проблема. Забываю через десять минут, хоть неделю заучивай одно и то же.
МЧСница• 15 ноября в 23:40
Я в 41 почала вчити анг з нуля. Важко, але найголовніге, це ренулярність і самовіддача. І практика!! Косо криво, але пробувати говорити
Грабля• 16 ноября в 15:50
Ответ дляВерочка 100%
Для цього потрібно тренувати пам´ять.
З часом все буде ок
Грабля• 16 ноября в 15:53
Мені майже 50. Вчу для моєї роботи.
Пробувала різні методи, і платно і безкоштовно, але от зараз зайшло.
Знайшла школу під свої потреби.
Недешево, але продуктивно.
Спочатку важко було приділити час, тому що робота, родина, ще й тато в онко зараз. Але з часом все устаканилось і мені подобається. Плюс це відволікає від проблем і на заняття я йду з задоволенням.
Вчу онлайн і на вихідних є оффлайн зустрічі за бажанням.
Блиск думки• 17 ноября в 17:09
Ответ дляВесела моль
Яка онлайн школа?