ПлюшкамиБалуюсь• 15 ноября 2025
А що за нове реаліті шоу?
Я ТВ давно не дивилась.
Сьогодні в авто по радіо рекламу чула.
Типу нове реаліті шоу в Україні.
Учасників звозять в старий замок і вони там виконують завдання і серед них зрадник.
Я не запам´ятала назву і не поняла на якому каналі.
Може, хто підкаже.
Доречі, останнє, що дивилась Великі перегони на 1+1. Дуже круте шоу було, шкода, що один сезон тільки
Сьогодні в авто по радіо рекламу чула.
Типу нове реаліті шоу в Україні.
Може, хто підкаже.
ПлюшкамиБалуюсь
• 15 ноября 2025
Ответ дляМрію про пончик
якщо не помиляюся,то Зрадники називається
Цікаво які відгуки
Мрію про пончик• 15 ноября 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Цікаво які відгуки
не знаю, сама вчора побачила по телевізору рекламу, ввечері планую глянути
Инста_Богиня• 15 ноября 2025
З одного боку наче й цікаве , а з іншого боку - не уявляю життя з постійними підозрами і відчуттям параної .
Загалом через всі ці реаліті і публічні люди краще пізнаються і непублічні стають публічними )))
АЛЕ ! В ютубі на затравку кинули дві серії , а далі , якщо хочеш , тільки платно на світ.тв ..
АяВсёЗнаю• 15 ноября 2025
Зрадники. У меня в свит тв есть, но я не смотрела. Не люблю всякие такие шоу.