Відкушу все що стирчить• 15 ноября в 16:29
Дія лягла, воне не витримала такої атаки
У вас працює дія?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Не користуюсь
Тиц пиц
БезВзяток• 15 ноября в 16:30
Це та Дія якій заздрить кожен іноземець ? Та супер діджиталізація ?
Шалена красуня• 15 ноября в 16:32
А чего легла? Мне надо данные для привата обновить , не смогла
Оновлена версія• 15 ноября в 16:32
В мене дія відкривається, але щось пише що мій податковий номер не пройшов перевірку. Коротше, не працює. Як завжди.
сама себе прекрасная• 15 ноября в 16:33
Наші порадниці-мільйонерші поклали систему, так спішили урвати 1000.
Замулена ріка• 15 ноября в 16:35
Ответ дляГлаголиця
Я подала заявку на себе і на маму
З очікуваннями,але подала
я еще в 6 утра подала
Губка Боб• 15 ноября в 16:36
Ответ дляОновлена версія
У меня тоже так
Глаголиця• 15 ноября в 16:37
Я в минулому році не отримувала,а в цьому подала заявку
Наші українці-біженці за кордоном по 500 євро отримують щомісяця,а нам 1000 грн раз на рік
Хочу отримати,маю борги,немає роботи
А влада краде безбожно
Вважаю,що всі повинні подати заявки
Ми переживаємо війну під обстрілами,хоч щось нам повинно бути від влади
Хочу отримати,маю борги,немає роботи
А влада краде безбожно
Вважаю,що всі повинні подати заявки
Хочу на Балі• 15 ноября в 16:38
Ответ дляЗамулена ріка
я еще в 6 утра подала
От я телепень. Я ж проснулась в 5 утра в туалет. Надо было и оформить. Теперь ХЗ когда эта дия заработает.
Продавчиня кіз• 15 ноября в 16:39
Ответ дляГлаголиця
Хочу отримати,маю борги,немає роботи
А влада краде безбожно
Вважаю,що всі повинні подати заявки
Хочу отримати,маю борги,немає роботи
А влада краде безбожно
Вважаю,що всі повинні подати заявки
Я подавала минулого року, витратила на комуналку, і зараз знов планую, порадниці фукають, а мені пофіг, всім бажаючим дають чому не брати
Пустощі-веселощі• 15 ноября в 16:42
Ответ дляГлаголиця
Хочу отримати,маю борги,немає роботи
А влада краде безбожно
Вважаю,що всі повинні подати заявки
Хочу отримати,маю борги,немає роботи
А влада краде безбожно
Вважаю,що всі повинні подати заявки
Выехавшие разве не могут подать заявку на эту 1000 ?
Новопоштинская• 15 ноября в 16:43
Ответ дляПустощі-веселощі
Нет
Новопоштинская• 15 ноября в 16:44
Ответ дляХочу на Балі
Так работает уже
Замулена ріка• 15 ноября в 16:46
Ответ дляХочу на Балі
Смартфон позволят оформлять 1000 сидя на унитазе.
Черный Ловелас• 15 ноября в 16:47
Ответ дляЗамулена ріка
я еще в 6 утра подала
Я в три ночи , шах и мат.
Замулена ріка• 15 ноября в 16:47
Ответ дляЧерный Ловелас
Я в три ночи , шах и мат.
Тебя не обдурить!
Скажений гудзик• 15 ноября в 16:49
Ответ дляХочу на Балі
А як подати заявку?
Черный Ловелас• 15 ноября в 16:49
Ответ дляЗамулена ріка
Тебя не обдурить!
На морковный айфон собираю, тот самый на 1 тб как раз тыщенки не хватает, хочу хоть на см приблизится к уровню зажиточных советчиц.
Новопоштинская• 15 ноября в 16:49
Затишне кубло• 15 ноября в 16:49
Ответ дляПустощі-веселощі
Ні
Замулена ріка• 15 ноября в 16:50
Ответ дляЧерный Ловелас
Даже не думай равнять себя к украинкам в Германии!
Они держат германсикй фронт и заслужили выплаты!
Фрикаделька• 15 ноября в 16:58
Ответ дляГлаголиця
Хочу отримати,маю борги,немає роботи
А влада краде безбожно
Вважаю,що всі повинні подати заявки
Хочу отримати,маю борги,немає роботи
А влада краде безбожно
Вважаю,що всі повинні подати заявки
Тут вже вам поставили фіолетових тьоть, але я вас підтримую повністю.
Я на початку війни хотіла отримати славнозвісні 6000 грн, бо сусіди бізнесмени отримали і я вирішила, що якщо їм не соромно то і мені не має бути соромно.
Мені написали, що в Києві не ведуться активні бойові діі тому сосіть. Сусід живе на можму ж поверсі і приписаний там же.
Не образилась, але до уваги прийняла. Потім відсутність продуктів в магазині біля дому, я одна з дитиноюі підвалі кожної ночі і ще й працюю щодня віддалено.
Ніде ніякої інфи стосовно допомоги чи тому подібне.
А потім я побачила різницю між ставленням до нас нашої держави, яка зобов’язана нас захищати і чужої держави, яка прихистила, забезпечила всім необхідним на перший час і дала можливість вивчити мову.
І коли трапляються отакі скандали де безбожно крадуть свої ж-це просто сором і розчарування.
Бо я перші два роки донатила куди можна.
А тепер вважаю, що я лох.
Хіба що радію, що підримувала знайомих і їм тоді це було потрібно.
І так, мене совість не мучить що я виїхала, бо мій чоловік воював ще у 14 році і я знаю яке ставлення до військових і який болт на них кладуть після того, як вони більше не потрібні.
А тепер вважаю, що я лох.
Фрикаделька• 15 ноября в 17:01
Ответ дляЧерный Ловелас
То вам треба було в енергетиці працювати. Могли б собі ще й сумку фірмову купити для айфона