жінка незаміжня• 15 ноября в 17:06
Відень житло/готелі
Буду у Відні три дня, порадьте готель чи апартаменти, не дорогі, але чисті та комфортні
Ответ дляПАЦАНКА О
Дивіться Booking , Airbnb, звертайте увагу на рейтинг й відгуки
Одного разу з житлом в Бірмінгемі на airbnb вийшла історія, житло не відповідало фото і відгукам, я написала те що побачила( бруд, ціль у ванній, пил на меблях, що малювати можна, холодно, що відфотошоплені фотки) в відгуку,
власник обурювався, що він же нас зустрів на авто, за це гроші не брав, просив щоб максимально зірочки виставила, просив щоб я відгук змінила. Я спитала: скільки за таксі, оплатила , а відгук не міняла
жінка незаміжня
• 15 ноября в 17:16
Ответ дляПАЦАНКА О
Дивлюсь, дуже дорого. В Хостелах тільки кровать в загальному номері
бювет_в_обед• 15 ноября в 17:22
Ответ дляжінка незаміжня
у Відні сезон , нічого дорогого не побачила, готелі від 250$ за три ночі, абсолютно адекватні ціни .Тільки не ясно що ви хочете тут? Знижку на віденські готелі?
жінка незаміжня
• 15 ноября в 17:57
Ответ длябювет_в_обед
Хочу почути відгуки тих, хто був у Відні і кому сподобалось. Якщо є чим поділитись - вислухаю
жінка незаміжня
• 15 ноября в 17:57
Ответ дляРожайтретьего
Я жила у B&B Hotel, чистота ідеальна, сніданки смачні.
Дякую, подивлюсь
ПАЦАНКА О• 15 ноября в 20:59
Ответ дляжінка незаміжня
Так а тут вам хтось дешевше порадить ?
жінка незаміжня
• 15 ноября в 22:08
Ответ дляПАЦАНКА О
Так а тут вам хтось дешевше порадить ?
Чому ні? Дивна реакція на питання.
жінка незаміжня
• 16 ноября в 09:39
Поясню всим здивованим: я шукаю житло, яке не дороге та чисте. Хостел тільки з койкою в загальній кімнаті на 6 людей. Окремих кімнат немає. Якщо ті, хто читає не користувався недорогим житлом, то можете проходити повз. Оці всі здивування показують вас не з найкращої сторони