На границе• 02 ноября в 18:10

Чи треба шукати новий готель?

Я по роботі двічі на місяць їду до Черкас. В центрі міста знайшла не поганий готель за нормальну ціну, вже вивчила громадський транспорт, який куди їде, магазини та кафе біля готелю. Чи не дивно зупинятись кожен раз в одному готелі?
Помилуйте мадам• 02 ноября в 18:11
Чекаю завтра• 02 ноября в 18:13
Дивно для кого або для чого?
Nathalie27• 02 ноября в 18:13
Ідеально. Значить сервіс Вам подобається
автор На границе • 02 ноября в 18:13
Ответ дляNathalie27
Гарний сервіс, норм ціна, в центрі міста
Люблю порядок• 02 ноября в 18:14
Ответ дляНа границе
А что в этом странного и для кого?
Невісточка ж• 02 ноября в 18:27
Вони подумають що ви маніяк і почнуть вас боятись. В кожному готелі сервіс розрахований на те щоб гості більше одного раду в них не зупинялись.
Борисфенка• 02 ноября в 18:27
Боїтеся, що подумають люди в чужому місті?
автор На границе • 02 ноября в 18:28
Ответ дляБорисфенка
Так
Борисфенка• 02 ноября в 18:30
Ответ дляНа границе
Так
А як ви про це довідаєтеся? Незнайомці проведуть аналітику ваших поселень? А потім на вулиці вам це скажуть?
Гербарія сушу• 02 ноября в 18:38
Ответ дляНа границе
А Вам не странно работать каждый день на одной и той же работе?