Нічого вдягти• 15 ноября в 22:52

Хтось реально помічав різницю між домашнім і магазинним медом?

Svitlo_• 15 ноября в 22:53
Що в вашому розумінні магазинний - фермерський чи штучний
Перша скрипка• 15 ноября в 22:55
в Сільпо брала , бо свій з´їла, а дуже треба було. Нє, рідкий, не пахне, і не смачно
Мамзелькіна• 15 ноября в 22:56
Конечно
В магазине непонятная масса сахарная в основном
сладкий_ноябрь• 15 ноября в 22:59
Ви думаєте що прям всі пасічники дбають про якість і маючи домашній мед не збільшують його обʼєм за рахунок інших додатків?
Наша взяла• 15 ноября в 23:07
Конечно замечала.
Святатабожа• 15 ноября в 23:08
Его домашний настоящий еще попробуй найти. Только у проверенных знакомых пасечников раньше брали до оккупации. В магазине бы даже не рискнула брать - ясно е же дело, что там не мед.
Біле пальто• 15 ноября в 23:35
Звичайно))) в мене дідусь і тато були пасічниками , зараз брат з сином і внуком, ми теж маємо свою невеличку, на 15 пнів, пасіку, тато встиг навчити чоловіка
Фима Собак• 15 ноября в 23:50
Ніколи і думки не було купувати в магазині . Як перевірити якість, не дійшовши до каси в закритій банці?
рукиЖимолости• 16 ноября в 01:01
не помічала. пасіки не маю, тож не знаю. а фермерський чи магазинний - без різниці.
я не гурман
Мальчижка• 16 ноября в 01:32
Конечно. Покупали несколько раз потому что хотелось мёд, а домашний нужно ехать покупать специально. Каждый раз понятно, что это не совсем мёд))
ОливьЕЖечка• 16 ноября в 09:03
Настоящий мед можно купить только у знакомых пасечников. Все остальные для продажи кормят пчел сахарным сиропом, чтобы увеличить обьем меда.