Тишком_нишком• 16 ноября в 12:27
Как Вам пуховик?
Дорогая фирма
38грн цена
Пані з калабані• 16 ноября в 12:29
замінити хутро, такі моделі дивлюся знову повертаються в магазинах
Тишком_нишком
• 16 ноября в 12:29
Ответ дляВиниловая пластинка
Для псів в буду супер
В буду надо сено, всё остальное холодит
Котики-муркотики• 16 ноября в 12:30
Ответ дляПані з калабані
Как вы эти модели отличаете друг от друга . Все в этих мешках вокруг
Кнопкотиць• 16 ноября в 12:30
Ответ дляПані з калабані
Вони ніколи і не пропадали, бо бабусям теж треба щось носити, а носити гостромодне вони не будуть. Для них найкращі фасони, то фасони з їхньої молодості, але то не значить, що воно актуальне.
АдеКВАтная• 16 ноября в 12:31
Ответ дляПані з калабані
Эта опушка отстёгивается. Просто убрать ее и все.
Люблю Украину• 16 ноября в 12:31
Фірма може і дорога, але саме це пальто на фото дорого не виглядає. Колір вже втратило, фасон теж не дуже актуальний
Яка користь від нашивки з ТМ, якщо сама по собі річ виглядає погано?
Шальная коклетка• 16 ноября в 12:32
Просто стёб какой-то над советчицами 🤡 Глупая вы совсем, автор. Никакой пуховик вам маленький мозг не согреет зимой
Пані з калабані• 16 ноября в 12:32
Ответ дляКнопкотиць
подивіться що продає не масмаркет а класичні бренди англійські чи італійські
такі моделі класичні на відміну від оверсайзу з зари
АдеКВАтная• 16 ноября в 12:33
Ответ дляЛюблю Украину
Темный цвет на фото сложно передать нормально. На втором фото с цветом все ок.
Люблю Украину• 16 ноября в 12:33
Зверніть увагу на скільки відрізняється колір основної тканини від трикотажної вставки на комірці. Це вам підказка про стан речі і її вік. Навіть самі гарні якісні ТМ з часом втрачають свої характеристики
Кнопкотиць• 16 ноября в 12:34
Ответ дляПані з калабані
Та бачила. Тут дівчата баєри виставляють. То страх господній. І, натоміість, в тому ж масімо сучасні фасони.
Швидкоруч• 16 ноября в 12:34
Та норм пуховик, по своим делам бегать, за продуктами, постирать в деликатном режиме или в химчистку,отдайте .
А, то мильенЭрши, прям, зафукали
Люблю Украину• 16 ноября в 12:35
Ответ дляАдеКВАтная
Та де ж воно ок?
Кнопкотиць• 16 ноября в 12:37
Ответ дляШвидкоруч
А, то мильенЭрши, прям, зафукали
Я не мільйонерша, але таке одягла б лише за великої скрути. А так мені, звісно, пофіг хто в чому ходить. Подобається автору, нехай бере, але нахвалювати я його не буду, бо така моя думка, раз вже автор її спитала.
Котики-муркотики• 16 ноября в 12:37
Ответ дляКнопкотиць
Во время молодости бабушек не было этих жутких пуховиков
АдеКВАтная• 16 ноября в 12:38
Ответ дляЛюблю Украину
Та де ж воно ок?
Ну это трикотажные вставки. Ничего критичного там нет.
Н@Диете• 16 ноября в 12:38
Во-первых, это недорогой бренд.Во-вторых, он и морально устаревший, и физически. Выглядит ужасно.
В секонде можно найти гораздо лучшие модели, разумеется, не за 100 и не за 300 грн.
Котики-муркотики• 16 ноября в 12:39
Ответ дляЛюблю Украину
А что этотща фирма такая Крутая ТМ? У автора на фото другая надпись
Кнопкотиць• 16 ноября в 12:39
Ответ дляКотики-муркотики
Ну то були в часи їх зрілості). Хоча, що там моз пише, молодість до 40-45?
Ондатрова шуба• 16 ноября в 12:40
Авторе, а що ви хочете почути?
Модним він був років 20 тому. Але, якщо для вас це не важливо і з грошима туго - покупку можна вважати вдалою. Пуховик за 38 грн - то супер дешево.
Люблю Украину• 16 ноября в 12:49
Ответ дляАдеКВАтная
Колір! Така різниця в кольорі це результат багаторазового прання та вигоряння на світлі. Тобто пальто дуже старе
Люблю Украину• 16 ноября в 12:49
Ответ дляКотики-муркотики
ТМ - Торгова Марка
Агент Пинкертона• 16 ноября в 13:06
Автор, обычно в секондах зимняя одежда в очень плачевном состоянии - утеплитель сбившийся и упавший вниз. Если в этой куртке не так - уже неплохо. Но такие модели реально были более 10, а то и 15 лет назад.
Если он в нормальном состоянии - в лес с собакой погулять вполне можно. По городу такой вид - уже ретро) но никто не снимет и вряд ли особо и глянет - никому оно не надо. Так что если нравится - почему бы и нет.