18 мнеУЖЕ• Изменено вчера в 23:43
Як ви поверталися додому? Ситуація, потрібні практичні поради
Вибито скло, заклеєно, частково на балконі вибиті.
Немає води в квартирі - бо труба луснула після одного з прильотів, і взагалі 3,5 роки ніхто не жив. Треба також міняти холодильник, тому що, його кинули тоді у 2022 і там з ним все погано. Як технічно все це зробити? Як ви поверталися - спочатку на оренду? Якщо не все добре було? Взагалі треба ремонт. Все викинути, бо дитина вже виросла з речей, меблів.
18 мнеУЖЕ
• вчера в 23:44
обвалилося дзеркало у ванній, коли кіт сіганув на полицю під час вибухів.
18 мнеУЖЕ
• вчера в 23:44
Ответ дляМіряно-переміряно
У яке місто повертаєтесь ?
Харків
Міряно-переміряно• вчера в 23:44
Ответ для18 мнеУЖЕ
Харків
Ремонт можна зробити, це таке, а чи зможете Ви адаптуватись до життя в Харкові?
Эта_Шикарна)• вчера в 23:45
Ответ для18 мнеУЖЕ
Харків
Автор, вам нужно именно сейчас возвращаться, тем более с ребенком?
18 мнеУЖЕ
• вчера в 23:45
Ответ дляМіряно-переміряно
Напевно. Чому ні?
18 мнеУЖЕ
• вчера в 23:45
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я не бачу іншого виходу.
Люблю джаз• вчера в 23:46
Знайомі повертались не всією сім´єю одразу
Ми допомагали деяким навести лад,перш ніж вони повернулися з дітьми.
18 мнеУЖЕ
• вчера в 23:46
Ответ дляЭта_Шикарна)
Можливо ще 3 місяці протримаємось, до весни.
Міряно-переміряно• вчера в 23:46
Ответ для18 мнеУЖЕ
Напевно. Чому ні?
Бо ваша психіка не пристосована до стресів, вибухів, сирен. Це буде складно для вашої сімʼї. Для чого ви тоді виїжджали?!
Эта_Шикарна)• вчера в 23:46
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я не бачу іншого виходу.
Не знаю вашей ситуации, но тем не менее((
18 мнеУЖЕ
• вчера в 23:47
Ответ дляМіряно-переміряно
Ми виїхали півроку тому з України. Не пристосувалися. До шахедів звикли.
Міряно-переміряно• вчера в 23:47
Ответ для18 мнеУЖЕ
А куди ви виїжджали? Робота де?
18 мнеУЖЕ
• вчера в 23:48
Ответ дляМіряно-переміряно
А куди ви виїжджали? Робота де?
В Україні онлайн.
Эта_Шикарна)• вчера в 23:49
Ответ для18 мнеУЖЕ
Пожалейте ребенка. Все пишут, что Харьков бомбят безбожно((
Я из КР. У нас более спокойно.
Творческий типаж• вчера в 23:48
Ответ для18 мнеУЖЕ
Щось смішне?
Тут повно неадекватів, не зважайте. То нервове.
ДинамоКит• вчера в 23:48
Там живе спокійно купа блогерів, чому ні? Я б повернулась і все поступово робила. Холодильник в той же день можна купити в магазині. Зараз тепло, морозів нема, але це я
Міряно-переміряно• вчера в 23:49
Ответ для18 мнеУЖЕ
В Україні онлайн.
Онлайн - це великий плюс. В Україні є більш безпечні регіони. В Харкові зараз дуже важко і страшно. 😢 на жаль, не травмуйте себе і близьких. Тим більше .. а вдруг знову прилетить… це рулетка(
18 мнеУЖЕ
• вчера в 23:50
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ситуация сложная. Застряли в лагере в комнате 2 на 2, он уже не ест ничего, из комнаты не выходит.
Аноним с кешбеком• вчера в 23:50
Ответ для18 мнеУЖЕ
Це слушна думка. Не треба зараз повертатися в проблемне житло. Зима є зима, ще і з постійними відключеннями світла
Ну ниче се• вчера в 23:51
Ответ для18 мнеУЖЕ
Если работа онлайн, может рассмотреть более спокойные места?
18 мнеУЖЕ
• вчера в 23:51
Ответ дляМелочунь
В Харків, поки дитину б не везла.
А де ви зараз? Що не влаштовує?
По-перше, якщо не брати до розгляду емоційний стан, то немає де готувати. По-друге - все ж таки важкий емоційний стан.
18 мнеУЖЕ
• вчера в 23:51
Ответ дляКаляка маляка
А скільки дитині років? Ви в Німеччині?
Ні, в Фінляндії. 12 років.
Міряно-переміряно• вчера в 23:52
Ответ для18 мнеУЖЕ
От бачите. Уже наявний важкий емоційний стан. Не усугубляйте.
18 мнеУЖЕ
• вчера в 23:52
Ответ дляНу ниче се
Це дуже дорого. Ми вже півмільйони втратили за 3 роки +- на оренду
18 мнеУЖЕ
• вчера в 23:53
Ответ дляМіряно-переміряно
так він в Україні був кращий