Мульйонерша• 16 ноября в 20:01
Чи є у вас якась традиція на Новий рік, тільки особисто ваша?
Або вашої сім´ї. Яка?
Синди Кроуфорд• 16 ноября в 20:03
Встречать в новой одежде соответственно цветам года
Еда традиционная
Подарки друг другу
Нарядить елку до миколая
Пойти в костёл на Рождество
Еда традиционная
Подарки друг другу
Нарядить елку до миколая
Пойти в костёл на Рождество
Латексне альтер ЕГО• 16 ноября в 20:03
Моя особиста: нові труси.
Сімейна: ходили після 23:00 до найближчої новорічної ялинки проводжати старий рік ( нікого ніде немає, а ми коло ялинки, потім швидко до дому зустрічати новий рік)
ОноВамнадо• 16 ноября в 20:06
Ответ дляХомо_сапиенс
Поругаться с утра)
Мама каждый раз устраивала скандалы в праздники, НГ не исключение(((
Смешнюча• 16 ноября в 20:09
Лягати спатии 31 в 22.00
Першого на лижі / санки в гори вже 15 років
Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 ноября в 20:12
Нічого такого. Навіть не те, що традиція, але в Новорічну ніч готуємо всього потрохи (переважно закуски), не сидимо перед телевізором, а слухаємо платівки. Відповідно листопад-грудень у нас закупка більше різного вінілу, ніж продуктів. Обираємо те, що будемо слухати цілий рік, але з уклоном на Новий рік. Минулого року прям урвали офігезгу платівку з хітами 90-00-х і крутили її майже всю ніч 💃🕺
А, ну і даруємо один одному платівки. Дуже розгружає голову з тим, що подарувати.
Аноним с кешбеком• 16 ноября в 20:14
Немає.
Люблю салюти, гуляти біля ялинки вночі.
Як виїдем з України, знову відчую смак життя.
Люблю салюти, гуляти біля ялинки вночі.
АфродитаПетровна• 16 ноября в 20:17
Да, каждый год пишу планы на следующий год и подвожу итоги предыдущего: сделано/не сделано. Анализирую под свечи и шампанское - днем 31-го и наедине)
Наша взяла• 16 ноября в 20:18
Ответ дляАфродитаПетровна
И я так делаю. Колесо баланса рисую еще
АфродитаПетровна• 16 ноября в 20:24
Ответ дляНаша взяла
И я так делаю. Колесо баланса рисую еще
Супер! Благодарю, за напоминание о нем, возьму на заметку в этом году)
Мальчижка• 16 ноября в 20:26
У меня традиция не праздновать новый год. Ну может символически. Спать в обычном режиме, то есть в 22:00.
Юпитерная• 16 ноября в 20:54
На Новий рік я традиційно до ночі прибираю🤣🤣🤣, бо вічно зайнята, часу на це не вистачає.
На столі мені потрібно Олів´є, мандарини, Наполеон, шампанське і картопляне пюре з маминими котлєтами)) Навіть, якщо скуштувати все це не зможу.
На Миколая дарую батькам по величезному пакунку цукерок, гарних, різних, шоколадних і спостерігаю, як вони радіють, наче діти 😂 І дітям друзів, по можливості, також дарую цукерки.
Традиційно печу штоллєни і роздарюю друзям на Різдво. Ніби й усі зимові традиції.
100pudov• 16 ноября в 21:28
Ответ дляХомо_сапиенс
Поругаться с утра)
Чому така скромна програма, лише зранку? Не зупиняємось на досягнутому, дайош скандал на весь день!