Обстановщица• 17 ноября в 09:42

Муж выделил на подарок в ювелирке 3000грн. Что посоветуете выбрать на эту сумму?

Подарок мне на Новый год. Бюджет 3000 грн, нужно выбрать что-то из ювелирки сейчас, пока в магазине хорошие скидки.
Проблема в том, что мне нравится красное золото, а на такую сумму можно купить только совсем маленькую финтифлюшку какую-то. Серебро не нравится, потому что железки мне напоминает.
Что тогда выбрать - может, что-нибудь из позолоченного серебра? Вообще, есть смысл его брать? Что посоветуете?
Мой завтрак• 17 ноября в 17:20
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Главное, чтобы вам нравилось.
Я ношу обувь без каблуков, в основном ЕССО из-за удобства и качества кожи.
Челси есть от Тимбов - для моей ходой ноги и плоскостопия неудобны. Так и лежат 2-й год.
Для меня это не каблук даже )) давно не вставала на каблуки , думала что растеряла навык - а нет , по прежнему летаю, тем более это низкий для меня
Ля-ля-ля• 17 ноября в 17:21
Ответ дляБабульція
Автор, перегляньте, на Алі є офіційний ювелірний магазин Vistoso. В Україні, доречі, також продаються вироби цієї фабрики, тільки з націнкою. Я собі купувала прикрасу напряму з Китаю і дуже задоволена. Доречі, не одну. Перевіряла в ювелірній майстерні як саме золото, так і камінці. Все ок, справжнє золото, каміння хорошої якості.
Ось в вашому бюджете сережки з діамантами. Тільки не потрібно синіх морд і смішків, так, насправді це дійсно діаманти, просто дуже мілкі. Вони не дорогі, хоча в Україні їх теж використовують активно і під голосною назвою «діаманти» продають.
До 20 на Алі сейл, можна зі знижкою взяти.
Ось ще з муасанітами маленькі 0,35 карат в жовтому золоті 10к.
Прикольно, навіть не знала що на Алі є золото, покажете якусь прикрасу? Можливо замовляли пусети?
KriskaA• 17 ноября в 17:28
Пістец, щедрий чоловік....Я вчора тільки за двох бездомних заплатила за стерілку 4200 :))) Сьогодні ще кішка 600 і невеличкий соб - 1000 грн :)))
Домашка• 17 ноября в 18:19
Ответ дляLizavel
Я валяюсь:
’Ну, мне, например, да. Если у меняя более 100 нишевых ароматов, то носить парфюм за 3 тыс. (емкостью 50 мл) я точно не стала бы, как и довольствоваться такими подаркам’

Вот она местная олигархия)
Домашка• 17 ноября в 18:22
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Зачем вам золото когда денег нет? Я бижутерию за такие деньги беру, так там хоть вид есть, и то что сейчас модно. А так купить фигню лишь бы из золота и которая вас радовать не будет
Какую бижутерию берете? На каких сайтах?
Мама Никитки-2• 17 ноября в 18:36
Автор, вам вже радили конверт з надписом « на прикрасу»
Не купляйте щас. Ну смішно ж виглядатимуть оте нещастя вагою 0,5 г на дорослій жінці
Або купіть собі гарну якісну річ. Щас почнуться передріздвяні знижки. Може кашемирового светрика, наприклад, собі пригледіти десь. Будете носити і радіти якісній речі.
Я_канеша_извиняюсь• 17 ноября в 19:13
Ответ дляKriskaA
Просто респект і повага за таку добру справу.
KriskaA• 17 ноября в 19:14
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
правда, покусала мене собака.....вперше за 6 років волонтерства. Онде в сусідній гілці обговорюємо вакцинацію від сказу :)) Буду колотися, а що робити...
Я_канеша_извиняюсь• 17 ноября в 19:19
Ответ дляKriskaA
Колотися треба обов´язково. Там лише 6 уколів. Я теж робила років 10 тому, знайшла знесиленого кажана у дворі, узяла на руки, а воно мене й цапнуло. Нічого страшного, проколола курс, і жила собі далі спокійно)
KriskaA• 17 ноября в 19:19
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А як ЦНС відреагувала ? сильно ’шатало’ ? Кажуть, мізки важко то переносять...
Я_канеша_извиняюсь• 17 ноября в 19:21
Ответ дляKriskaA
Взагалі ніяк, все норм. От після ковіду я стала дещо підтупко, але це вже інша історія, набагато пізніша.
KriskaA• 17 ноября в 19:22
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дякую Вам, Ви мене підбадьорили !!
Астановитесь• 17 ноября в 20:15
Автор я влітку купила собі такі сережки, хоча ношу тільки золото, а захотілось такі, носяться добре, на вигляд як золото , зовсім не видно що срібло . Подивіться щось подібне
Коко Шанель• 17 ноября в 20:15
Автор лом золота стоит 3600 грн ща 1 грамм
Работать надо• 17 ноября в 21:02
Не буде червоного золота на таку суму
тогдалия• 17 ноября в 21:04
Кулон мабуть можна купити за цю суму..
Ну взагалі маловато..
Госпожа_тамагочи• 17 ноября в 21:15
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Так покажите обувь и сумку за 71$. В коже, а не дермантине.
Купувала тут, на кидстафі шкіряні рюкзаки. Дуже задоволена. Написано італія, але не брендові. Мені все одно, аби якісне
Та прям багіня• 17 ноября в 21:39
Ответ дляKriskaA
У всіх різний рівень життя і рівень доходу.
автор Обстановщица • 17 ноября в 21:45
Ответ дляМой завтрак
Оно такого же цвета как белое золото . У меня есть и белое золото и родированое серебро , хотя сплавы бывают разного цвета , ищите чтобы было покрытие родированное с металическим оттенком , у меня белое золото именно с таким
Если бы мне нравилось серебро, то вообще бы проблемы никакой не было, купила бы родированное и не парилась. У меня уже много украшений из родированного серебра, и мне оно перестало нравиться на вид. Сейчас стал нравиться оттенок красного золота, и я об этом писала в старпосте
когдадеЦкие• 17 ноября в 21:59
Маленький золотой гвоздик. Один.
Серебро в позолоте есть хорошего качества. Хватит на одни небольшие сережки. Берите один гвоздик
bella21• 17 ноября в 22:18
Булавку можно
Ло Шарик• 17 ноября в 22:46
Купите серебро с муассанитами. Выглядит огонь, солидно и не дорого. Я после золота на такое перешла и смотрится не хуже, сияет в сто раз лучше
Я пані прохана...• 17 ноября в 23:19
Ответ дляКудряшка Сью
https://boo.ua/uk/catalog
Дякую, замовила собі гарний перстень з малахітом.
Птица Говоруша• 17 ноября в 23:29
Ой, автор. Золота ви не купите. На днях замовляла чоловікові сережку срібну в вухо, 2.5 грами, невелика ювелірна майстерня, 1900 грн. Це Вам для орієнтиру шопочом.
Я пані прохана...• 17 ноября в 23:34
Ответ дляПтица Говоруша
Тут уже надавали купу варіантів, що можна купити з золота. І срібну сережку можна купити набагато дешевше.
Птица Говоруша• 17 ноября в 23:36
Ответ дляЯ пані прохана...
До тих варіантів треьа давати лупу, щоб роздивитися, і машину часу, щоб то виглядало хоч трохи актуальним.
Можна і взагалі не купляти, а можна і не срібну. Я купила ту, що сподобалася мені, має вигляд сучасний і не губитиметься в чоловічій зовнішньості. А можна було б і штампований гвіздок на пів грама, як тут радили.
Я пані прохана...• 17 ноября в 23:37
Ответ дляПтица Говоруша
Так не у всіх Ваші забаганки і на них не варто орієнтувати.
Добро с Кулаками• 18 ноября в 00:31
Ответ дляОбстановщица
Может выделить только такую сумму
купите коробочку для будущего кольца.
Мой завтрак• 18 ноября в 09:15
Ответ дляОбстановщица
Тогда понятно . Просто если нравится белое золото, отличить от полированного серебра нельзя - у меня есть и белое золото и радированное серебро
Бабульція• 18 ноября в 11:52
Ответ дляПтица Говоруша
Грам срібла 45-75 гривень. Можливо, ви в Кочут замовляли, або щось авторське?
Бо тут ви точно не сплачуєте за метал.