Обстановщица• 17 ноября 2025

Муж выделил на подарок в ювелирке 3000грн. Что посоветуете выбрать на эту сумму?

Подарок мне на Новый год. Бюджет 3000 грн, нужно выбрать что-то из ювелирки сейчас, пока в магазине хорошие скидки.
Проблема в том, что мне нравится красное золото, а на такую сумму можно купить только совсем маленькую финтифлюшку какую-то. Серебро не нравится, потому что железки мне напоминает.
Что тогда выбрать - может, что-нибудь из позолоченного серебра? Вообще, есть смысл его брать? Что посоветуете?
Птица Говоруша• 18 ноября 2025
Ответ дляБабульція
Грам срібла 45-75 гривень. Можливо, ви в Кочут замовляли, або щось авторське?
Бо тут ви точно не сплачуєте за метал.
так, замовляла в авторській майстерні, не Кочут, там мені такий виріб обійшовся би *4 до ціни, але ж і прикрасу Ви купуєте не щоб мати 1 грам золота чи пару грамів срібла, а щоб вона радувала око, мала якийсь сенс)
Бабульція• 18 ноября 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Звісно, але ви ж сама акцентували увагу, що 2,5 сережка обійшлась в 2000 тисячі.
Тому тут посилання не на цінність металу, а саме на унікальність виробу.
Птица Говоруша• 18 ноября 2025
Ответ дляБабульція
якщо про цінність металу, то тільки банківський купувати, тому що все решта - це візуальне естетичне задоволення, яке ніколи не продаси в нуль (ну хіба якщо супер лімітована, колекційна річ). В умовах обмеженого бюджету я за ювелірку би сотанню думала: фен пристойний, на лазерку сходити, доглядову кометику придбати, та купа всього, щоб додати і настрою, і більше користі мати.
Luna3c92• 18 ноября 2025
На 3 тис. золота багато не купиш :(
Але можна щось підібрати. Наприклад, ось такі сережки:

https://goldensilver.ua/ua/gold-earrings/zolotye-s...
ПодругаМужа• 18 ноября 2025
Ответ дляА що таке?
Посмотрите КЮЗ, там есть кулоны до 3000 грн.
По 0,5гр
А що таке?• 18 ноября 2025
Ответ дляПодругаМужа
По 0,5гр
Ну да.На 3000 гривен такой вес кулончика.
Скажений гудзик• 18 ноября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
вот, автор, посмотрите
https://club.skarb.com.ua/catalog/metal=gold-585:c...
3700 за грамм б.у. Такая же мелкая финтифлюшка как и в магазине.
Педиатор_я• 04 декабря 2025
Автор, выбрали?