Пушап Мі мі• 17 ноября в 11:55
Прикріпив шафу (майстер з кабанчика)
Ситуація така, шафа реально падає і може вбити.
Знайшла майстра через кабанчик, прикрутив, стіни розбив і зробив ще гірше.
Що робити далі не знаю.
Прийшла така ідея вже відкрутити ніжки під шафою може шафа не впаде?
Зараз шафа тримається але фанера відійшла зтоднієї сторони , він щось пробував клеїти
Виходить фігня
Прикріплюю фото щоб ви глянули що з шафою
І прикріплю ніжки
Пішов зі словами, ну шафа ж не падає.
На хвилинку 1000 грн.
Що робити далі не знаю.
Виходить фігня
І прикріплю ніжки
Пішов зі словами, ну шафа ж не падає.
На хвилинку 1000 грн.
Барбітта• 17 ноября в 12:12
Ответ дляПушап Мі мі
А что за уголки ? Подскажите покажите
Спасибо Вам большое
Типо уголок монтажный.
Есть даже красивые.
Пушап Мі мі
• 17 ноября в 12:12
Ответ дляAllein74999
Г-образные кронштейны, хотя там надо смотреть, может пойдет и планка для мебели.
На худой конец, снять ножки, чтобы наклон шкафа был к стене
Та вже написали якщо зняти ножки, не будуть норм відкриватися двері
Дівчина Бобула• 17 ноября в 12:13
Ответ дляРаспутница
А как шкаф к стене прикрутить? Там же задняя стенка не приспособлена, она будет отходить.
Майстер мав підказати, що потрібні петлі.
Або сказати одразу, що стан меблів не дозволяє цього зробити
Пушап Мі мі
• 17 ноября в 12:15
Ответ дляДівчина Бобула
Як думаєте мені так можна зробити ?
Пушап Мі мі
• 17 ноября в 12:16
Ответ дляДівчина Бобула
Я вже просто не знаю кого просити
Батько в мене хворий
Знов дати 1000 або більше не хочу
Батько в мене хворий
Знов дати 1000 або більше не хочу
Allein74999• 17 ноября в 12:16
Ответ дляПушап Мі мі
Тогда только норм крепления.
Барбітта• 17 ноября в 12:16
Автор.
Майстэр- рукожопый дебил
Тысячу эта работа не стоит.
Ещё и шкаф Вам попортил)
Надо найти мебельщика.
Который или ноги с регулировкой предложит. Или на уголки или петли шкаф прибьет к стене
Майстэр- рукожопый дебил
Тысячу эта работа не стоит.
Ещё и шкаф Вам попортил)
Надо найти мебельщика.
Дівчина Бобула• 17 ноября в 12:16
Ответ дляПушап Мі мі
Боже оце да…
Ніколи не очікуєш такого
Просто коли приходить людина на дрвбний побутовий ремонт неможливо ніяк перевірити його кваліфікацію.
размахер• 17 ноября в 12:16
Ответ дляДівчина Бобула
Почитайте фізику 7 клас.
Если кривые стены и пол, то проблема не в шкафе. Как у меня на 5 разных квартирах с 2 детьми всё стояло и не шаталось и не падало.
Пушап Мі мі
• 17 ноября в 12:16
Ответ дляAllein74999
Тогда только норм крепления.
Дякую дівчата всім хто показав підказав
Дякую вам за допомогу
Админко• 17 ноября в 12:18
Кто Вам шкаф устанавливал? В будущем сразу просите к стене крепить и шкафы и комоды. Это техника безопасности
Моль Моллівна• 17 ноября в 12:18
Ответ дляПушап Мі мі
Я сама з дитиною.не могла не дати, бо стрьомно.
добре, що лиш гроші
Не стесняюсь• 17 ноября в 12:19
Автор, зробіть ще одно фото. Таке саме але з відвісом. На нитку бусінку, або гайку. Покажіть який рівень відхилу, щоб нормально рекомендації дали.
Дівчина Бобула• 17 ноября в 12:19
Ответ дляПушап Мі мі
Як думаєте мені так можна зробити ?
У мене дуже легенький вузький високий пенал, важко оцінити, яка у вас шафа саме в тому місці, де треба кріпити ті куточки.
Скоріш за все можна вибрати місце, куди їх шурупами вкрутити надійно.
Моль Моллівна• 17 ноября в 12:20
Ответ дляРаспутница
є спеціальні кріплення
Моль Моллівна• 17 ноября в 12:22
Ответ дляПросто звязда
Ось у автора і відходить)
Там же фанера, яка просто малесенькими цвяхами прибивається . Логічно, що задня стінка буде відриватися коли за неї кріпити
бо криворукий майстер. Ніхто на фанеру не кріпить, є спеціалльні кріплення, на місці їх встановлення в фанері або є прорізи (як в меблях ІКЕА), або треба робити
Дівчина Бобула• 17 ноября в 12:22
Ответ дляразмахер
Це лише в вашій країні рожевих поні починають робити капітальний ремонт, рівняти підлогу і стіни, коли можна просто прикрутити шафу до стіни. Вам не зрозуміти.
Кумедний ґудзик• 17 ноября в 12:24
Мастер рукожоп. Нужно было прикрутить два уголка, в верхнюю доску (или боковые стенки) шкафа и в стену. У меня муж так книжный шкаф прикерпил к стене, чтоб на ребенка не упал.
размахер• 17 ноября в 12:23
Ответ дляДівчина Бобула
Пушап Мі мі
• 17 ноября в 12:27
Ответ дляКумедний ґудзик
Крепил в боковые
Возможно саморезы короткие 🤷♀️
Моль Моллівна• 17 ноября в 12:28
Ответ дляПушап Мі мі
Як думаєте мені так можна зробити ?
а чому ні? В стіну кріплення мають бути на розпірних дюбелях
Моль Моллівна• 17 ноября в 12:34
Ответ дляПушап Мі мі
Крепил в боковые
Возможно саморезы короткие 🤷♀️
та які саморізи.... в стіну мають іти на саморозпірних дюбелях, на них навішуються кутники, котрі вже кріпляться в боковину, а не в незаламіноване ребро плити...
ось інструкція ІКЕА, подивіться принцип, щоб Вам знову якийсь ідіот не навішав лапші
Малинка• 17 ноября в 12:39
Читаю Вас девочки и понимаю, у нас женщины лучше разбираются в ремонтах ,чем мужики.
Морожена_курка• 17 ноября в 12:45
Жодна шафа не може стояти так впритул до стіни, як прикрутив вам «майстер». Треба терміново зняти його «роботу», поки вона не розвалила вам шафу.
Меблі прикручуються кутами зверху. Або по боках ближче до верху, або зверху. Ось як має бути.
Кріплення є просто кутові, а є навіть з заглушками.
Але спочатку шафу треба виставити по рівню. Вона точно неправильно стоїть, раз падає при відкритті дверей
Морожена_курка• 17 ноября в 12:44
Ответ дляПушап Мі мі
Коли відкриваєш дверцята шафа падає.
Вам треба виставити шафу по рівню. Треба рівень і підкладати під ніжки картонки, поки шафа не стане рівно
Бурундучиха• 17 ноября в 12:50
Автор, обов´язково напишіть відгук йому з фото. Безсовісний, і це в кожного по 1000 набере, невідповідаючи за свою роботу
Пушап Мі мі
• 17 ноября в 12:55
Ответ дляМоль Моллівна
Саморізи в шафу
Пушап Мі мі
• 17 ноября в 12:55
Ответ дляМафиозная
автор а хто Вам ремонт робив?
Ми так і заїхали.
Не робила нічого