Сиреневенькая• 17 ноября в 15:03

Алі Баба та його важлива роль

Дівчата, як гадаєте, Алі Баба знов зможе за допомогою чарівного джину уникнути небезпеки чи це цого кінець
Зробіть вибір:
вже голосів: 37
Як завжди все минеться
Це кінець Алі Баби
Шоу маст го он
Свій варант
Госпожа_тамагочи• 17 ноября в 15:59
Ответ дляПтица секретарь
Да, но это ведь всё легко проверятся
колись читала розслідування щодо таких операцій, там такі пральні, що в США вже заходять чисті кошти.
Але стає вже цікаво, а потужник хоч повернеться з турне, чи буде з Ізраїлю Єрмаку дулі крутити?
Птица секретарь• 17 ноября в 16:05
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Думаете спихнут всё на ларьочника и кинут его всем опг отдуваться ?
Невісточка ж• 17 ноября в 16:01
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Вот тоже задавалась таким вопросом)))
Госпожа_тамагочи• 17 ноября в 16:02
Ответ дляПтица секретарь
та щось змахує на те)))))))
Птица секретарь• 17 ноября в 16:04
Ответ дляГоспожа_тамагочи
та щось змахує на те)))))))
Но почему вы думаете, что оно в Украине сейчас ?
Может их уже давно здесь всех нет, тем более опарыш без присмотра мордатого никуда не ездит
Невісточка ж• 17 ноября в 16:03
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Пральни через рашу, еще есть схемы с притулами/стерненками и другими фондами. Отмывают конкретно
Сама купляю квіти• 17 ноября в 16:04
Ответ дляНевісточка ж
Только начинается. Умеров слинял и никак не вернется))) потужный по миллиону видосиков лепит как в жопу ужаленный)))
Ходят слухи, что миндича вывезло то ли набу, то ли фбр, спрятали от потужной команды.
То, что они делают вид, что ничего не происходит, ничего не значит. Идут торги судя по всему
Торги насчет чего?
Птица секретарь• 17 ноября в 16:06
Ответ дляНевісточка ж
Это всё легко проверить, показывает официальную ЗП и все как на ладони, то так надо было проверить тем Штатам
Птица секретарь• 17 ноября в 16:06
Ответ дляСама купляю квіти
Торги насчет чего?
Вот и мне интересно, землю и людей, опарыш давно уже продал
Невісточка ж• 17 ноября в 16:06
Ответ дляСама купляю квіти
Торги насчет чего?
Своих задниц!
Птица секретарь• 17 ноября в 16:07
Ответ дляНевісточка ж
Своих задниц!
Так менять их на что ?
Сама купляю квіти• 17 ноября в 16:09
Девочки,как думаете,может и война скоро закончится?
Госпожа_тамагочи• 17 ноября в 16:11
Ответ дляПтица секретарь
саме цікаве, що опариша завгосп якраз і відправив, щоб той під ногами не плутався і не набовкав зі страху лишнього. А сам лишився гасити/розрулювати. Ще вчора воно точно було на місці
Птица секретарь• 17 ноября в 16:13
Ответ дляСама купляю квіти
Как-то мало верится, скорее зекомпашке сейчас закрутят яйца, чтоб гнали воевать сзч заградотрядами и людей из кавртир вытаскивали на войну, тех кто прячется
Госпожа_тамагочи• 17 ноября в 16:12
Ответ дляНевісточка ж
притули/стерненки - не той рівень для пралень США)
автор Сиреневенькая • 17 ноября в 16:14
Ответ дляСама купляю квіти
У нас был шанс, мы его упустили после яркого бидло-шоу в Овальном кабинете, которое массово поддержали украинцы. Окно возможностей закрылось с передачей наших надр и закрытия вопроса о выборах и смене потужного Портрета
Птица секретарь• 17 ноября в 16:14
Ответ дляСиреневенькая
Надопотерпилам спасибо
Госпожа_тамагочи• 17 ноября в 16:18
Ответ дляСиреневенькая
шанс упустили у 2019, вірніш, утопили в зеленому угарі, знятому за кацапські гроші
Птица секретарь• 17 ноября в 16:22
КРИНЖ

Зараз по ТГ-каналам масово несеться інформація, що секретар РНБО Умєров нібито відмовився повертатися в Україну з Туреччини

Вони посилаються на канал Clash Report, який сам посилається на невідомі ЗМІ. А ці ЗМІ — це пропагандист Шарій. Виходить наразі всі несуть русняву пропаганду. З такими новинами краще чекати офіційних заяв, чи хоча б достойних джерел, а не писати інфу від зрадників.

Наразі лише офіційно відомо, що відрядження Умєрова було продовжено до 19 листопада.
Невісточка ж• 17 ноября в 16:22
Ответ дляПтица секретарь
Так менять их на что ?
При чем тут менять. Гарантии себе.
Если надо будет их поменять - поменяют. Сейчас они всех устраивают
Птица секретарь• 17 ноября в 16:25
Ответ дляНевісточка ж
При чем тут менять. Гарантии себе.
Та что он отдаст в обмен на гарантии безопасности для себя? Я об этом спрашиваю, отдал уже и так всё что можно, что ещё может отдать ?
Невісточка ж• 17 ноября в 16:29
Ответ дляПтица секретарь
КРИНЖ

«Третий день пытаюсь вылететь из Стамбула, но Борисполь не принимает…».
Госпожа_тамагочи• 17 ноября в 16:32
подався в кругосвітню подорож, Паспарту)))))
Дослівно: ’Протягом останніх днів у мережі поширюються твердження про те, що Секретар РНБО України Рустем Умєров нібито виїхав з країни та відмовляється повертатися в Україну.
Ця інформація не відповідає дійсності’.
Деталі: Наголошується, секретар РНБО перебуває у запланованому офіційному відрядженні. У ЦПД повідомили, що станом на 17 листопада Умєров працює у Сполучених Штатах Америки, де ’проводить низку робочих консультацій і зустрічей, спрямованих на посилення міжнародної підтримки України’.
11 листопада Умєров повідомив, що прибув до Туреччини, щоб ’розблокувати питання обмінів’ для повернення українців з полону РФ.
Водночас джерело ’Української правди’ повідомляло, що в Координаційному штабі, який займається процесами обмінів, про цю поїздку Умєрова дізнались зі ЗМІ.
Згідно з повідомленням Умєрова, після Туреччини у секретаря РНБО ще були заплановані поїздки на Близький Схід.
https://www.pravda.com.ua/news/2025/11/17/8007678/
Госпожа_тамагочи• 17 ноября в 16:34
Ответ дляПтица секретарь
КРИНЖ

хрен вони його тепер розведуть так, як Чернишова
Госпожа_тамагочи• 17 ноября в 16:35
Ответ дляПтица секретарь
скумбрію
Меломанка Маланка• 17 ноября в 16:35
Ответ дляСиреневенькая
Карабас Барабас, який ще давно створив театр ляльок)
Так, а Буратино у нас кто?
Единорог помог• 17 ноября в 17:53
Ответ дляНевісточка ж
Да, изо всех сил стараются под одеялом не шелестеть, не дышать и не пукать.
Единорог помог• 17 ноября в 17:56
Ответ дляНевісточка ж
Чтобы отвлечь внимание, можно организовать обстрел или 1000 раздать
Можна самолетами.
’Літаки летять, будем всіх бомбить!’ (С)
автор Сиреневенькая • 17 ноября в 19:26
Ответ дляМеломанка Маланка
Так, а Буратино у нас кто?
Як хто, справжній Буратіно це чел з погонялом Портрет з чарівних плівок банди 40 розбійників)
Нафаня Маня• 17 ноября в 21:02
Ответ дляГоспожа_тамагочи
.... і тому багатство полетіло в торбах із пейсатим фламінго, у вигляді прямокутних предметів, схожих на гроші
Ось вам!!...
’Кабмін пропонує призначити «спеціального координатора з питань запобігання та протидії антисемітизму», — урядовий представник у ВР Мельничук..’