Теща дочки• Изменено 17 ноября 2025

Мами, які легінси купуєте 16 річним під штани?

Чи купуєте легінси на кшталт дюна, як колготи без сліду і чи носять такі Ваші чоловіки
Хочу наколоти губи• 17 ноября 2025
Next, очень мягкие и приятные к телу
Печенюшка• 17 ноября 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Ви его били, наверное, чтобы одевал?
Скотчем приматывала))
Печенюшка• 17 ноября 2025
Ответ дляТеща дочки
Так, носять ще і як , тому і хочу порадитись які
Так а почему он сам не может выбрать?
Ну найдите разные варианты, накидайте му ссылок, пусть он выберет, а вы закажите, если у него нет времени и т.п.
Виправлялочка• 17 ноября 2025
Думала тема о девочках)
Мой не носит)
В жуткий мороз может термоподдеву Columbia одеть.
Лизочек• 17 ноября 2025
Ответ дляТеща дочки
Ну колготи до 14 одягав же
в вашей истории волшебно все...
Тримаю свічку• 17 ноября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Мой просто с волосатыми ногами))
Подготовился. Молодец
Мудрецыха мира• 17 ноября 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Агов, мамо, у вас вже дорослий хлопчик. Купіть йому нормальну термобілизну. Ну які колготки? Я своїм сину та чоловіку замовляю такого плану. Вони тоненькі, але теплі і зручні
https://www.32degrees.com/collections/mens-bottoms...
Такі точно не раджу - вони як колготки, ще я катишками беруться, в цьому році купила Атлантик - шикарні, не катаються та не схожі на капронки)
Тримаю свічку• 17 ноября 2025
Ответ дляТеща дочки
Ну колготи до 14 одягав же
Йой. То не спиняйтесь. Перед рагсом зніміть на всяк випадок. Щоб невістка не утекла
Жинси на дитину• 17 ноября 2025
Чоловік носить тонкі з Декатлону.
Синам 12 і 15. Ніяких підштанників, їм купую джинси на флісі.
Альфред Шнитке• 17 ноября 2025
Колготки в дитячому садку закінчилися. Зараз тільки термо термо, навіть на тренування в них разом з шортами. Там таких 20 хлопців ходить, і чомусь ніхто не називає це легінсами, бо то для жінок.
Xвостокрутелка• 17 ноября 2025
термобілизну для довгих зимових прогулянок на природу з штанами типу ’лижних’, наповсякдень під джинси нічого
Кондуктор трамвая• 17 ноября 2025
Начебто вже придумали теплі штани, джинси з різними утеплювачами. Чи це як особливий фетиш, колготки чоловікам носити?) але я звичайно нікому у штани не заглядаю, що кому подобається)
БезникаяЯ• 17 ноября 2025
Ответ дляМалинка
Такі носить
Смішно читати що підлітки не носять - залежить від способу життя та хобі
Та звісно носять. Тільки треба купити нормальні зручні