Теща дочки• Изменено 17 ноября в 16:00
Мами, які легінси купуєте 16 річним під штани?
Чи купуєте легінси на кшталт дюна, як колготи без сліду і чи носять такі Ваші чоловіки
Печенюшка• 17 ноября в 16:24
Ответ дляКоролева ганделику
Ви его били, наверное, чтобы одевал?
Скотчем приматывала))
Печенюшка• 17 ноября в 16:25
Ответ дляТеща дочки
Так, носять ще і як , тому і хочу порадитись які
Так а почему он сам не может выбрать?
Ну найдите разные варианты, накидайте му ссылок, пусть он выберет, а вы закажите, если у него нет времени и т.п.
Виправлялочка• 17 ноября в 16:26
Думала тема о девочках)
Мой не носит)
В жуткий мороз может термоподдеву Columbia одеть.
Мой не носит)
Тримаю свічку• 17 ноября в 16:31
Ответ дляНамазюкана нішою
Мой просто с волосатыми ногами))
Подготовился. Молодец
Мудрецыха мира• 17 ноября в 16:32
Ответ дляБезникаяЯ
Агов, мамо, у вас вже дорослий хлопчик. Купіть йому нормальну термобілизну. Ну які колготки? Я своїм сину та чоловіку замовляю такого плану. Вони тоненькі, але теплі і зручні
Такі точно не раджу - вони як колготки, ще я катишками беруться, в цьому році купила Атлантик - шикарні, не катаються та не схожі на капронки)
Тримаю свічку• 17 ноября в 16:33
Ответ дляТеща дочки
Ну колготи до 14 одягав же
Йой. То не спиняйтесь. Перед рагсом зніміть на всяк випадок. Щоб невістка не утекла
Жинси на дитину• 17 ноября в 16:41
Чоловік носить тонкі з Декатлону.
Синам 12 і 15. Ніяких підштанників, їм купую джинси на флісі.
Альфред Шнитке• 17 ноября в 16:44
Колготки в дитячому садку закінчилися. Зараз тільки термо термо, навіть на тренування в них разом з шортами. Там таких 20 хлопців ходить, і чомусь ніхто не називає це легінсами, бо то для жінок.
Xвостокрутелка• 17 ноября в 16:45
термобілизну для довгих зимових прогулянок на природу з штанами типу ’лижних’, наповсякдень під джинси нічого
Кондуктор трамвая• 17 ноября в 16:47
Начебто вже придумали теплі штани, джинси з різними утеплювачами. Чи це як особливий фетиш, колготки чоловікам носити?) але я звичайно нікому у штани не заглядаю, що кому подобається)
БезникаяЯ• 17 ноября в 17:24
Ответ дляМалинка
Такі носить
Смішно читати що підлітки не носять
- залежить від способу життя та хобі
Смішно читати що підлітки не носять
Та звісно носять. Тільки треба купити нормальні зручні