Молчунья• 17 ноября 2025
Хто змінив професію за кордоном?
Яку обрали? Або ким працюєте? Або на кого вчитеся? Дякую.
Відірву та викину• 17 ноября 2025
Працювала юристом, зараз в супермаркеті. Почала з касира (взагалі без знання мови), наразі відповідальна за декілька районів магазину (замовлення/прийняття , контроль, інвентаризація), є підлеглі, продовжую вивчати язик, щоб піти на профільні курси та перейти в офісну частину
Кошка Мурка• 25 ноября 2025
Ответ дляМолчунья
Я теж юрист. І мені так подобалася моя робота... Але...
Мову країни-перебування до такого рівня я ,,не осилю,, як не старайся. Треба визначитися, а я не можу, на жаль
А в якій ви країні? Я теж юрист. Роботу свою не люблю)) розумію, що дойде до виїзду рано чи пізно. Але не знаю куди і ким
Сіґеле-міґеле• 09 декабря 2025
Частный предприниматель, всю жизнь.
Сейчас третий год Ausbildung, на медсестру.
МатьЧасть• 09 декабря 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Частный предприниматель, всю жизнь.
Вы молодец! А сколько вам лет?
Сіґеле-міґеле• 09 декабря 2025
Ответ дляМатьЧасть
Вы молодец! А сколько вам лет?
Месяц назад стукнуло 48..
МатьЧасть• 09 декабря 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Месяц назад стукнуло 48..
Как вы решились получить новую профессию? А родные в Украине или с вами? Родители? Дети?
Сіґеле-міґеле• 09 декабря 2025
Ответ дляМатьЧасть
Всегда хотела работать в медицине.
Но так сложилось, что не было возможности. Как Вы знаете, на зарплату медсестры не прокормить семью в Украине. Так что, просто желания, было недостаточно, не было мотивации.
Мама не захотела жить тут, вернулась.
Я, муж, дети, все тут. В Германии.
Мама не захотела жить тут, вернулась.
Я, муж, дети, все тут. В Германии.