Kapitoshka7• 18 ноября в 13:04

Як ви вважаєте що кажуть наші спецслужби телеграм каналам за підтримку людей, як

Як ви вважаєте що кажуть наші спецслужби телеграм каналам за підтримку людей, які їм не подобається??? Не проросійських, а навіть громадян України, які чомусь просто не зайшли сильним світу цього.
Вони їм погрожують? Якщо так, то як чи чим? Чи навпаки заохочують певними бонусами?
Prervana• 18 ноября в 13:06
Текстовые распечатки приватных телефонных разговоров например на дверь квартиры админу вешают. Когда найдет - звонят и предлагают закончить деятельность.
автор Kapitoshka7 • 18 ноября в 13:07
Ответ дляPrervana
А що в тих роздруківках такого страшного і фатального???
Prervana• 18 ноября в 13:09
Ответ дляKapitoshka7
Действительно, обычное дело ведь)
автор Kapitoshka7 • 18 ноября в 13:09
Ответ дляPrervana
Действительно, обычное дело ведь)
Та просто цікаво, що там такого страшного...
Маска-0b9f• 18 ноября в 13:11
Ответ дляKapitoshka7
Был бы человек,а дело слепить против него раз плюнуть
автор Kapitoshka7 • 18 ноября в 13:13
Ответ дляМаска-0b9f
Я адміна одного телеграм каналу дивлюся, чи то він власник. По ньому конкретно проїхались, це видно усім його єством...як танками.жорстоко так)))
Тетя Фрося• 18 ноября в 13:14
Ответ дляKapitoshka7
О ком вы?
Маска-0b9f• 18 ноября в 13:15
Ответ дляKapitoshka7
Таким админам или собственникам только из за границы безопасно работать
автор Kapitoshka7 • 18 ноября в 13:15
Ответ дляТетя Фрося
О ком вы?
Та не хочу тут озвучувати, але по ньому добряче проїхалися просто так. Це взагалі проукраїнський конкретно канал, тепер цей канал більше рекламою займається.
Маска-0b9f• 18 ноября в 13:18
Ответ дляKapitoshka7
Ну от вам и ответ.Наехали или сборами занимайся, естественно с откатами или рекламу гони тоже с откатами,или жизни тебе не будет.
автор Kapitoshka7 • 18 ноября в 13:19
Ответ дляМаска-0b9f
Тобто у цих адмінів чи власників гроші віджимають ???