Фиона Шрековна• 18 ноября в 17:08

Зубки волнистые

У ребенка 2 первых передних зубов выросли волнистые. Это нормально, или нужно исправлять у стоматолога?
Не зацілована• 18 ноября в 17:08
скількі років дитині? Це молочні?
автор Фиона Шрековна • 18 ноября в 17:09
Ответ дляНе зацілована
скількі років дитині? Це молочні?
Молочні, 9 місяців
Баррикадница• 18 ноября в 17:10
Исправлять у стоматолога? В смысле спилить или нарастить полимером?
Області пітьми• 18 ноября в 17:10
Ответ дляФиона Шрековна
Молочні, 9 місяців
так вони випадуть
Баррикадница• 18 ноября в 17:10
Ответ дляФиона Шрековна
Молочні, 9 місяців
То вже гормони у вас мають попустити
После 18• 18 ноября в 17:11
Все ок. Не придумуйте проблему де її немає
автор Фиона Шрековна • 18 ноября в 17:11
Ответ дляОбласті пітьми
так вони випадуть
Випадуть, але ж переживаю, чі це не кар´єс
Області пітьми• 18 ноября в 17:11
Волнистые молочные зубы, на самом деле, являются нормой — это мамелоны, небольшие бугорки на режущем крае постоянных резцов, которые помогают им прорезаться. Со временем, в процессе жевания, они обычно стираются и выравниваются. Однако, если из-за неправильного прикуса зубы не стачиваются, волнистый край может остаться.
Області пітьми• 18 ноября в 17:14
пізніше покажете стоматологу дитячому,аби подивився прикус.чи правильний.нам пізрізали уздечку в 5 років. зразу рівні стали (за 3 міс),бо передні росли під кутом один до одного.,як вогнуті всередину.
у нас в 9 міс було лише 2 нижніх. зубів верхніх жодного. полізли аж в 1 рік і 3 міс
Всіх підсаджую• 18 ноября в 17:14
это нормальные зубы, выдыхайте. Позже ровнее станут.
автор Фиона Шрековна • 18 ноября в 17:15
Ответ дляОбласті пітьми
Нам теж у 2 місяці вуздечку підрізали
автор Фиона Шрековна • 18 ноября в 17:16
Ответ дляОбласті пітьми
У нас уже 8 зубів, теж переживаю, що швидко так зуби вилізли, бо читала що чим скорше тим швидше псуються
Нічний дожор• 18 ноября в 17:19
Ответ дляФиона Шрековна
Молочні, 9 місяців
О
Чупокабра• 18 ноября в 17:18
Ответ дляФиона Шрековна
Як ви дитині 9міс будете виправляти у стоматолога?
автор Фиона Шрековна • 18 ноября в 17:18
Ответ дляЧупокабра
Бачила в рочок роблять вже зуби під седацією
Області пітьми• 18 ноября в 17:21
Ответ дляФиона Шрековна
1. чистити зуби треба вже. щіточку одягаєте на палець і чистите.силіконова дитяча.я це робила з 9 міс
2.І ніякого цукру. не беріть приклад з придуркуватих мам,які в 1рік вже чупа-чупси пхають в рот дитині.
моя до 4 років не знала що таке цукерка. Взагалі)))
зараз маємо 16 років. Жодної пломби.
я і чоловкі маємо паскудні зуби. мій батько теж- одні коронки.
отож менше показуйте цукру. до 3 років поки вдома- взагалі виключіть цукор.
Я погнала• 18 ноября в 17:19
Ответ дляФиона Шрековна
Нет
автор Фиона Шрековна • 18 ноября в 17:21
Ответ дляОбласті пітьми
зараз маємо 16 років. Жодної пломби.
Я весь цукор заміняю бананом))
Області пітьми• 18 ноября в 17:22
Ответ дляФиона Шрековна
Я весь цукор заміняю бананом))
все є у фруктах. я давала лише фрукти і трохи меду. компот не підсолоджувала. головне щоб не був кислим.
Пугачиха• 18 ноября в 17:27
Ответ дляФиона Шрековна
Не лізьте до рота, мамо! Зуби поміняються. Карієс не робе зуби хвилькою.
дамаАмстердама• 18 ноября в 17:28
Ответ дляОбласті пітьми
зараз маємо 16 років. Жодної пломби.
Не вигадуйте. Зуби - то спадковість, цукор ні до чого. Мені 40+ і жодної пломби. Тьху тьху тьху
Їжак в панчохах• 18 ноября в 17:29
Ограниченная мать - горе в семье
Руда ліса• 18 ноября в 17:37
Ответ дляОбласті пітьми
ого
моему 1 год 1 мес и я уже капец парюсь, что 5 зубов всего
КонхфЭдкаТузик• 18 ноября в 17:42
Вони у всіх виростають хвилясті, а потім сточуються.
Давайте фрукти і овочі не в нарізаному вигляді, це і правильний прикус формує.
Хи хи, ну ну• 18 ноября в 17:42
Ответ дляФиона Шрековна
Чому ви так пишете? Ви не знаєте як пишеться слово « чи» і « карієс»?
КонхфЭдкаТузик• 18 ноября в 17:43
Ответ дляРуда ліса
ого
У мого в рік було 2 зуба:) зате вже 16 років жодного карієса.
КонхфЭдкаТузик• 18 ноября в 17:44
Ответ длядамаАмстердама
Блін, не засну сьогодні від заздрості:)
Руда ліса• 18 ноября в 17:44
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
ви дуже заспокоїли)
бо як не подивишся в рік у дітей половина зубів є, а в мого 5 і тиша)))
КонхфЭдкаТузик• 18 ноября в 17:46
Ответ дляФиона Шрековна
Нам теж у 2 місяці вуздечку підрізали
То не та вуздечка. Ви підрізали язикову, а вам пишуть про вуздечку верхньої губи
КонхфЭдкаТузик• 18 ноября в 17:46
Ответ дляРуда ліса
ви дуже заспокоїли)
Так, у мене 2 дитини і в обох пізнє прорізування зубів і відносно здорові зуби.