ЖенаАйтишнеГа• 18 ноября в 18:14
Що мені робити?
Запустила себе аж страшно, набрала 15 кг, зла, незадоволена вічно, страшна якась стала і постійно пашу на роботі (бухгалтер), 31 рік, в шлюбі 3 роки, розчарована якась....звісно, не все гладко, якось притираємося, але ще зовсім нічого не нажили і це мене дуже гнітить...в порівнянні з нашими знайомими і мені якось соромно...ще 3 роки проходжу лікування гормонами, бо ніяк не можу завагітніти, виносити, викидень все на купу....не знаю як бути далі - дівчата гарні кругом, а мені навіть лінь постригтись і манікюр зробити, і так уже рік (а колись була завжди при параді), соромно за себе і паршиво на душі...
Мишка-шалунишка• 18 ноября в 19:32
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
та я би рада скинути, але 5 місяців у залі нічого не дали, і я все кинула, стала ще більш депресивна
В залі ви нічого не скиньте, це про харчування. У вас, скоріше всього , варіант депресії, сходіть до психіатра, або хоча б до психолога
Щедрик ведрик• 18 ноября в 19:56
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
ну напевно тому, що я не бізнесмен, а бухгалтер, та й місто в нас маленьке , а відповідно вибір невеликий
И что в местном бизнесе нет бухгалтеров? Не смешите. Легче сидеть и жаловаться и работать с 9-5 чем рискнуть и уйти. Поверьте, бизнесу все равно кто вас поставил, главное чтобы вы пахали.
миссДавеча• 18 ноября в 19:57
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
перевірила, вітамін Д 11, феритин 8
Це мало