Меряю от 0• Изменено 18 ноября в 21:17

Національному кешбеку гаплик? Як вважаєте?

Кешбек за покупки не зараховується з 15 листопада ( триває ’коротке’ оновлення, гадаю, що цей дощ надовго), виплат немає вже практично 2-а місяці (вересень-жовтень). Коштів на фінансування цієї програми, за офіційними даними в уряду немає (мабуть, Міндіч і Ко під шумок прихопив). Не довго музика грала? Як вважаєте, усЬО?
Аристократка-тунеядка• 18 ноября в 21:17
А я у вересні зробила покупку дорогу, 500 кешбек, зазвичай +-250грн.
Місячне Сяйво• 18 ноября в 21:18
Ця программа розрахована до кінця цього року,і все буде виконано. Гроші нараховуються, просто через ’зимовку підтримку’ поклали Дію.І тому поки ви не бачите нарахувань.
А як буде в наступному році,вирішать в грудні.
РокерША• 18 ноября в 21:18
Меня кешбек надул на корме 4лапы на розетке, так они ничего не решили и таких как я много недовольных
Бурундучиха• 18 ноября в 21:21
Ні планується продовження кешбеку на наступний рік
Фісташкова кава• 18 ноября в 21:23
Мені прийшов за серпень
Пишна молодиця• 18 ноября в 21:23
Ответ дляРокерША
Я тоже наблюдала у себя, что не насчитывался за какие-то покупки, за которые должны были насчитать(((
В епицентре, в великой кишене-регулярно пропускают нарахування, 3 случае из 10..в сильпо - всегда ок.
Хз как насчитывают...
автор Меряю от 0 • 18 ноября в 21:23
Ответ дляАристократка-тунеядка
А я 14 листопада теж зробила дороге придбанння з кешбеком - 456 грн. А 15-го вже Дія пішла на ’оновлення’, тобто він не відобразився, канув в Лєту. Вже 4 дня там цвинтар. Хоча кожного дня я купую товари, наполегливо підтримую вітчизняного виробника, так би мовити. Ніколи так не було - от знову (с)...
Пишна молодиця• 18 ноября в 21:24
Ответ дляМеряю от 0
Я дуже сподіваюсь, шо нарахують за ці дні....
Парова машина• 18 ноября в 21:26
Тут ещё непонятно, что с государством будет,а они за кешбек переживают
автор Меряю от 0 • 18 ноября в 21:27
Ответ дляПишна молодиця
Не знаю. Я не настільки оптимістично налаштована, знаючи, що навіть ту 1000 вони витягли з бюджету на соціальну (!) допомогу дітям
автор Меряю от 0 • 18 ноября в 21:29
Ответ дляПарова машина
Ви вважаєте люди від хорошого життя в цій державі цікавляться цим питанням?
Парова машина• 18 ноября в 21:31
Ответ дляМеряю от 0
Хороше життя з цією державою не перетинається.
Мамина корзиночка• 18 ноября в 21:31
Я вважаю, що виплати по кешбеку -це найменше, про що потрібно зараз хвилюватись
автор Меряю от 0 • 18 ноября в 21:41
Ответ дляПарова машина
Я відокремлюю такі поняття як ’держава, країна’ і влада. Ось вони справді не перетинаються. Я люблю Україну, знаю її багатовікову історію боротьби за існування та ідентифікацію тощо, а от тих, хто її знекровлює, оббирає, шматує - ненавиджу. Вважаю, що біда нашої Неньки не лише в тому, що географічно їй вельми не пощастило мати такого скотського , кривавого сусіда, а й в тому, що нею керують ті, котрим на неї глибоко наплювати, вони її використовують виключно як ресурс. Як ресурс для своєї та кишень своїх родичів до сьомого коліна.
Місячне Сяйво• 18 ноября в 21:42
Ответ дляПишна молодиця
Хз как насчитывают...
Это зависит от торговой сети, а не только от товара. Некоторые торговые сети не принимают участия в нацкешбеке, и поэтому у них я не покупаю украинские товары.
Например за один и тот же товар в АТБ насчитают кешбек,а в сети Метро -нет.
Парова машина• 18 ноября в 21:43
Ответ дляМеряю от 0
На цій території така влада завжди.І населення таке.І держава така.Все інше демагогія.Але ваша тема не про це,тому вибачте,що зачепила.
Жена брата Админа• 18 ноября в 21:47
Мне недавно за август пришло
Смайликівна• 18 ноября в 21:47
Ответ дляЖена брата Админа
Мне недавно за август пришло
Мне тоже
12/11 пришло
Позитивна• 18 ноября в 21:53
Рік не було зарахуапнь. Тільки недавно почала отримувати. Не вмерла
Единорог_помог• 18 ноября в 21:55
Ну ви ж розумієте, шо це все робиться щоб заманить нас в електронну базу. Думаю, що продовжать, або шось нове придумають
120-120-120 (не худею)• 18 ноября в 21:56
Ответ дляЕдинорог_помог
Зачем им продолжать? Данные выманили, доступ получили и прощай гопота, будут юзать.
Фоточки нема• 18 ноября в 21:58
Ответ дляМісячне Сяйво
Мені в метро ні разу не нарахували.
автор Меряю от 0 • 18 ноября в 22:00
Ответ дляФоточки нема
Мені в метро ні разу не нарахували.
Метро не бере участь в цій програмі. Це офіційно.
Парасюха• 18 ноября в 22:02
Ответ дляФісташкова кава
Мені прийшов за серпень
Мне нет
Розвідка Маші• 19 ноября в 01:16
Мне национальный кешбек на прошлой неделе пришел. Не знаю, за какой месяц правда. Около 330 грн.
Уравнобешенная• 19 ноября в 11:18
У мене після 07.11 не відбувається нарахування за придбані товари в супермаркетах та аптеках. Ну і звісно ЖОВТА полоса оновлення, як у всіх.