Xвостокрутелка• 18 ноября в 21:42

Чим спасаєтесь від розладу при прийомі антибіотика?

При прийомі будь-якого антибіотика,відразу йде дизбактеріоз,розлад стулу.Ентерол приймаю-не допомагає.Можливо ще щось порадите
іронічна антитеза• 18 ноября в 21:43
Квашена капуста
Дівчина Гілмор• 18 ноября в 21:43
Екобіол і флуконазол
Argesha• 18 ноября в 21:47
Тримебутін
автор Xвостокрутелка • 18 ноября в 21:53
Ответ дляіронічна антитеза
Квашена капуста
їм якраз 2 дні,не допомогає
автор Xвостокрутелка • 18 ноября в 21:54
Ответ дляArgesha
Тримебутін
але він просто спазми прибирає,а тут потрібно саме порушення флори прибрати
автор Xвостокрутелка • 18 ноября в 21:57
Ответ дляДівчина Гілмор
Екобіол і флуконазол
флуконазол щодня чи разово,бо також не допомагав
Дівчина Гілмор• 18 ноября в 22:01
Ответ дляXвостокрутелка
Флуконазол пять днів по 100 мг через 3 години після антибіотиків. Загалом я пила так:
антибіотик, через три години екобіол, через три години флуконазол, і знов через три години антибіотик

Екобіол продовжувала пити ще два тижні після закінчення прийому антибіотика для нормалізації мікрофлори
Я такая - жду трамвая• 18 ноября в 22:02
нигде в мире никто от этого не ’спасается’ - само проходит за 3 дня, главное питаться умеренно и всё
Argesha• 18 ноября в 22:11
Ответ дляXвостокрутелка
Із пробіотиками в комплексі
Свекруня• 18 ноября в 22:24
Энтерожермина форте
автор Xвостокрутелка • 18 ноября в 22:25
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
якби за 3 дні проходило,то не ставила б таких питань.Більшість взагалі не страждає таким і п’ють антибіотики при кожному чханні.П’ю рідко,лише в крайніх випадках,але без лікування діарея тижнями не проходить