Королева краси• 04 ноября 2025
Який антибіотик при кашлі?
Зразу скажу, я так зазвичай не роблю.
Але прийшов момент, що я готова купити антибіотик без лікаря, тільки підкажіть яка це група, а краще назву.
Хворію з четверга з дітьми. Поки їх вичухала, було не до себе.
Кашельсильно посилився, вже без передиху просто кашляю і впісююсь (вибачте за подробиці).
Кашель нехороший дуже, скрипучий і глибокий, сухий. Горло болить.
До лікаря не попала. Наша у відпустці. До колеги запис на 2 тижні вперед.
Просиділа в живій черзі, так і не попала. Ригала там від кашлю, людей лякала. Прийом закінчився і лікар поспішала.
Хочу сама антибіотик купити завтра.
Будь ласка, не пишіть що так не можна.
Просто підкажіть який
Хочу сама антибіотик купити завтра.
Будь ласка, не пишіть що так не можна.
Просто підкажіть який
Королева краси
• 04 ноября 2025
Ответ дляГолубая фишка
что кроме кашля у вас?
Температури немає.
Горло сьогодні почало шалено боліти.
Трохи соплі є
Горло сьогодні почало шалено боліти.
Трохи соплі є
Королева краси
• 04 ноября 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Ви б хоч ОАК здали.
Тож його треба комусь показати, а до лікаря я неможу попасти. Поки зробиться той аналіз, завтра ще цілий день ригать буду від кашлю
Голубая фишка• 04 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
Температури немає.
Горло сьогодні почало шалено боліти.
Трохи соплі є
Горло сьогодні почало шалено боліти.
Трохи соплі є
тогда какой (пусть гипотетический) диангоз вы собрались лечить? можно было бы заподозрить пневмонию, но без темпы эт врядли. у вас наверно риносинусит какой-то. может бронхит. но не там не там АБ не нужен
Королева краси
• 04 ноября 2025
Ответ дляГолубая фишка
Чим де мені його лікувать?
Бюст Березуцкого• 04 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
Температури немає.
Горло сьогодні почало шалено боліти.
Трохи соплі є
Горло сьогодні почало шалено боліти.
Трохи соплі є
Сколько дней кашель? Какой?
Сорри, прочитала. Муколитик сначала
Королева краси
• 04 ноября 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Сколько дней кашель? Какой?
Сорри, прочитала. Муколитик сначала
Мені нема чим кашлять.
Що ж я буду провокувать муколітиком кашель, коли там пусто. Я намагаюсь викашлять і нічого. Муколітичний засіб у вигляді фіточаю я пила 4 дні. Але поняла що ніякої мокроти не виходить взагалі
Зараз все скажу• 04 ноября 2025
Так температури нема, то антибіотик до чого. Вам треба припинити цей кашель - стоптусін + по 2 таблетки мукалтіна. Це найпростіше й наідієвіше з власного досвіду такого кашля. Ну і чай з імбирем (різати свіжий імбир).
І Ви праві щодо муколітика, я з таким кашлем прийшла до лікаря, мені призначив муколітик Пульмобріз. Я думала до лікаря що хужіше не може бути, так після Пульмобрізу це звіздець був. Кинула його і пила тоді взагалі Сінекод
Королева краси
• 04 ноября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Може я щось не так розумію. Але стоптусін блокує кашель, а мукалтін сприяє виведенню мокроти. Це якийсь колапс тоді в легенях
Зараз все скажу• 04 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
Читайте інструкцію до стоптусіна таблеток
Королева краси
• 04 ноября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Доречі, сінекод в мене є. Може це мені його на ніч випити.
Вже випила ношпу і антигістамін. Щоб хоч трохи поспати
Зараз все скажу• 04 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
Пийте сінекод. Три дні і легше стане. До речі антігістамін - супер.
Королева краси
• 04 ноября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Піду
Идууу--уууу блин• 04 ноября 2025
А може 3-4 дні на ніч ношпу з супрастіном і без антибіотиків??? Кашель перейде в мокрий і легко відкашляється за пару тижнів
Як можна отак просто придумати пити антибіотик 🤦🏼♀️
Патріотка з дивану• 04 ноября 2025
Азитромицин. Нимесил,Нурофен или парацетамол,чтоб снять воспаление с гортани. У меня мама так болела в прошлом году. Были ща границей. Консультировались онлайн с врачом. У нас был нурофен. Она пила 200 мг 2 раза в день. Этого достаточно,а то температура упадет. Азитромицин нашли у украинцев и купили. Азитромицин 3 дня. И нурофен она дня 3 пила. Кашель стал меньше и мовсем ушел через неделю. Тоже сухой кашель до рыгачей больше недели. Конечно, врач советовала сдать анализы. Сдали, там ничего, кроме С реактивного заввшенного. Она сказала, так как кашель неделю уже, подключать антибиотик. Ну все вместе помогло
Королева краси
• 04 ноября 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я ношпу з супрастіном п´ю з п´ятниці. На деякий час дійсно помагає.
Це комбо можна пить вранці і ввечері?
Чорнобаївка• 04 ноября 2025
Мама болеет с кашлем сильнейшим, ей по результатам анализа крови Сорцеф 400 мг на 7 дней (раз в день) назначили.
Зараз все скажу• 04 ноября 2025
До речі, в аптеках є какао-масло. Там маленька коробочка - 15гр. Але того досить, по маленькому кусочку розсмоктувати, щоб горло помякшити (діюча порада професійної актриси)
Блакитне небо• 04 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
Температури немає.
Горло сьогодні почало шалено боліти.
Трохи соплі є
Горло сьогодні почало шалено боліти.
Трохи соплі є
Аугментин
вАлнуюся сильнА• 04 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
Це комбо можна пить вранці і ввечері?
Ні,не можна .
Антигістамінні раз на добу.
І супрастін- то вже ліки старого покоління.
Краще Едем, Рупафін.
Якщо не попадаєте до лікаря , то Амоксилав/ Аугментин і похідні - досить слабкий антибіотик.
Суммамед в мене викликає дикі болі в шлунку - тривають десь хв 40, але діє добре і є досить сильним.
Відносно легким і дієвим є кларитроміцин.
Але краще завтра здати кров ,результати будуть в обід і тут закинете результати. Дівчата розшифрують Вам. Тоді вже приймати рішення про антибіотики.
Антигістамінні раз на добу.
Краще Едем, Рупафін.
Алгонавт• 04 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
Це хоч не сироп?
Ні.
П*ється три дні по 1 великій капсулі
Не рахую, а вважаю• 04 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
Может коклюш? У меня был во взрослом возрасте.
В рот не ложи• 04 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
А якщо у вам вірусняк? То АБ до спини
Люблю пиво• 04 ноября 2025
У меня был как-то кашель, что я дышала через раз. Но никакого воспаления легких у меня не было. Какие-то таблетки, который снимают этот спазм. Вроде Синекод (точно не помню) и все мгновенно прошло.
Ищу Аленя• 04 ноября 2025
Ответ дляКоролева краси
В аптеке 911 консультирует семейный врач ,опишите состояние. Пусть проконсультирует