ХаДиДиШь• 19 ноября 2025
Якщо сирники вийшли кислі, це через сир чи я щось не так роблю під час смаження?
Весела бджілка• 19 ноября 2025
Ответ дляВареничніца
Мало цукру добавили або забули добавить.
Ніколи не додаю цукор.
Якщо сир свіжий, смачний то сирники теж смачні.
Весела бджілка• 19 ноября 2025
Ответ дляТень льва
Сахар не добавляли?
Ніколи не додаю цукор.
Добрий сир - смачні сирники
Весела бджілка• 19 ноября 2025
Сирники кислі, тому що сир, який використовується, надто кислий або приготований з надлишковою кількістю рідини. Цей надлишок вологи, а також завелике додавання цукру чи яєць, можуть зробити тісто занадто рідким, а сирники — м’якими та кислими.
Тень льва• 19 ноября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Ніколи не додаю цукор.
Добрий сир - смачні сирники
Ну так вам может и нормально кислые сырники. Автору не нравятся
Дівчина заглядєніє• 19 ноября 2025
Як правило завжди стараюсь брати творог більшої жирності як і сметану - вони менш кислі.
Весела бджілка• 19 ноября 2025
Ответ дляТень льва
Якщо сир свіжий, якісний він сам по собі солодкуватий.
В сирниках весь смак від якості і свіжості сиру.
Божа кульбабка• 19 ноября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Чат ГПТ такой тупой.
Весела бджілка• 19 ноября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Чат ГПТ такой тупой.
Найкраще використовувати сир жирністю 5-9%, оскільки знежирений сир може бути занадто кислим, а надто жирний — зробить сирники рідкими.
Вологість: Важливо, щоб сир був щільним і в´язким, без зайвої рідини. Надто вологий сир потребує більше борошна, що може зіпсувати смак, тому його слід відцідити.
Свіжість: Від свіжості сиру залежить не тільки користь, а й аромат страви. Несвіжий сир надасть неприємного запаху.
Тень льва• 19 ноября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Точно. Из скисшего молока делают творог но он получается сладкий. Парадокс
Весела бджілка• 19 ноября 2025
Ответ дляТень льва
Якість молока теж має значення.
Якщо воно жирне і свіже то воно солодкувате і смачне. Ну і процес ’ відігрівання’ формування сиру теж забирає кислоту
І сир виходить добрий