Сердючка• 19 ноября в 11:53
Засіб для кінчиків волосся - прошу поради
Дівчата, підкажіть засіб якийсь з масс-маркету до 500 грн макс.
Волосся тонке, рівне, думаю, сухе на кінчиках. Вони чатсо сплутуються і стають такими "сосульками" )).
Що можна спробувати - маски, сироватки, будь-що. Буду вдячна за поради.
Країна мрій• 19 ноября в 11:56
Ответ дляСердючка
не волосинка, до волосинки, а наче сплутані
Підстригти
Сердючка
• 19 ноября в 11:57
Ответ дляКраїна мрій
Підстригти
я теж так думала, але проблема знову виникла через тиждень, може, днів 10 після стрижки.
Країна мрій• 19 ноября в 11:58
Ответ дляСердючка
А чим ви користуєтесь?
Спробуйте Богемія серія з марулою
Сердючка
• 19 ноября в 12:00
Ответ дляКраїна мрій
А чим ви користуєтесь?
Спробуйте Богемія серія з марулою
тільки мию шампунем, іноді наношу капсули на основі червоного перцю для росту.
Кумедний ґудзик• 19 ноября в 12:02
Ответ дляСердючка
Попробуйте делать любую маску (ту же гарнье в банке) 2 раза в неделю, и каждый раз после шампуня используйте кондиционер (и после маски тоже) . И волосы волшебно преобразятся.
Любой несмываемый крем на кончики + термозащита (она дорогая, в 500 не уложитесь, конечно).
Царівна Жабка• 19 ноября в 12:04
Ответ дляСердючка
Тільки шампунь?😲а маски, кондиціонери чи бальзами для волосся?
Країна мрій• 19 ноября в 12:05
Ответ дляСердючка
Ну тоді зрозуміло. У вас немає догляду. Обстригти ще і починати комплексний
Плету интриги• 19 ноября в 12:06
Ответ дляСердючка
Про існування кондиціонерів не чули? З такою проблемою ,як ваша його наносять спочатку до миття шампунем на кінчики, потім після шампуню, а потім ще на сухе чи вологе волосся кондиціонер,який не змтвається,. На кінчики можна масло. І 1-2 рази на тиждень маску. Кінчики стригти раз на 2 місяці.
Угадайс• 19 ноября в 12:09
Ответ дляКраїна мрій
А треба комплексний? Покрити волосся від кореня до кінчиків силіконом і думати що воно так класно виглядає бо маска за 500 грн. і олійка з мас маркету його оздоровили? Краще вже нічим не користуватись чим силіконами з масмаркету.
Країна мрій• 19 ноября в 12:10
Ответ дляУгадайс
Мене ваша думка не цікавить
Застряла• 19 ноября в 12:25
Ответ дляСердючка
після миття пшикайте незмивним кондиціонером для гарного розчишування проти сплутування
у Шварцкопф гарний чорний є, приблизна 180грн коштує
Света С Приветом• 19 ноября в 12:31
Ответ дляУгадайс
В масмаркеті такі ж силікони, як і в проф.
Краще хімію вчіть, ніж вдавати себе експерткою, щоб смішно не виглядати.
Угадайс• 19 ноября в 12:32
Ответ дляКраїна мрій
Мене ваша думка не цікавить
Так як і склад засобів якими користуєтесь
Угадайс• 19 ноября в 12:39
Ответ дляСвета С Приветом
Де в моєму тексті є слово проф косметика? Де порівняння складу? Вчіться не фантазувати і не додумувати за інших, це реально допоможе не виглядати комічно.
Света С Приветом• 19 ноября в 14:26
Ответ дляУгадайс
А з чим порівнюєте масмаркет? В вакуумі?
Саме так, і порівняння складу навіть нема перед тим, як давати експертні оцінки.
Ще раз - хімію треба вчити, а не ’розумнічати’ на рівні розвитку 5 років, що навіть аргументів самостійно не може придумати, а перекидає мої.
Зато корчить з себе тіктовську експертку
Угадайс• 19 ноября в 17:09
Ответ дляСвета С Приветом
Повторюю для особливо обдарованої.... Вчіться не фантазувати і не додумувати за інших, це реально допоможе не виглядати комічно.