Настасья Пицун• Изменено 19 ноября в 18:29

Релігійний фанатизм

Чоловік як почалася війна став релігійним фанатиком. І тепер сину каже що якщо він буде слухати маму то погано це закінчиться. Що мама не поважає тата і ти теж повторюєш за мамою тож тебе нічого хорошого не чекає. Сьогодні знову в нього вихідний і він цілий день ( син не пішов в школу, хворіє) йому це каже.... Все почалося сьогодні з того, що син поцепив саморобну боксерську грушу ( купувати тато не дозволив) і почав бити по ній. Чоловік зрізав гімнастичні кільця на якій вона трималася і покромсав їх ножем. Ну я і сказала, що портити речі які я купила ( гімнастичні кільця) він не мав права. І от понеслося.... Кожні його вихідні я просто ненавиджу коли він дома. Дівчата , що можете порадити зі сторони?
Задолбулька• 19 ноября в 18:28
Это не религиозный человек, это шизик
Муркошечка• 19 ноября в 18:29
Хм, интересно, что ж тут можно посоветовать. Я думаю вы и так знаете ответ, только не хотите его принимать
автор Настасья Пицун • 19 ноября в 18:34
Ответ дляЗадолбулька
Это не религиозный человек, это шизик
Так, він релігією прикриває поїхавший дах від стресу, не признає проблему і тому не лікується... Дитина сьогодні стала на ліжко яке він застрелив , він кричав, що він ноги не помив , дитину почав зтягувати з ліжка що син аж головою вдарився....
автор Настасья Пицун • 19 ноября в 18:31
Ответ дляМуркошечка
Так , знаю, розлучення? Але я ще думаю може пожити окремо...
Задолбулька• 19 ноября в 18:33
Ответ дляНастасья Пицун
И вы до сих пор с ним живете? Зачем?
Человек не хочет чтобы его спасали раз не признает своё состояние и грешит на религию.
Вы держите в первую очередь своего ребенка в опасной для него ситуации. Он же может и похуже что-то сделать
автор Настасья Пицун • 19 ноября в 18:33
Ответ дляЗадолбулька
И вы до сих пор с ним живете? Зачем?
Тобто жити окремо єдиний вихід?
Муркошечка• 19 ноября в 18:34
Ответ дляНастасья Пицун
Тобто жити окремо єдиний вихід?
У него часто такая шиза случается?
Задолбулька• 19 ноября в 18:35
Ответ дляНастасья Пицун
Тобто жити окремо єдиний вихід?
Вы хотите чтобы он травмировал вас или (и) ребенка в итоге? Ставьте ультиматум - либо лечение либо развод, пусть решает.
Но будьте осторожны, мало ли что ему стрельнет
автор Настасья Пицун • 19 ноября в 18:36
Ответ дляМуркошечка
У него часто такая шиза случается?
Весь час коли він дома не в телефоні. Зараз заспокоївся , дивиться відео.
автор Настасья Пицун • 19 ноября в 18:37
Ответ дляЗадолбулька
Бив дитину ремнем , син викликав поліцію. Тепер от вже не б´є , а тягає, тримає за руки .
90x60x90• 19 ноября в 18:38
Тільки не пишіть далі що з війни поаернувся, бо буде троляча класика.
автор Настасья Пицун • 19 ноября в 18:41
Ответ для90x60x90
Ні, на війні не був .
Анонім Перший• 19 ноября в 18:46
Ответ дляНастасья Пицун
Це проблеми з психікою,релігія тут ні до чого. Маю кількох знайомих воцервкльонних,звичайні люди,самі звичайні,просто постують,свята християнські,на служби ходять.
автор Настасья Пицун • 19 ноября в 18:49
Ответ дляАнонім Перший
Я теж так вважаю. Він проблеми не бачить, тому лікуватися не збирається...
Путающаяся• 19 ноября в 18:55
Автор, не терпіть, краще само не стане, якщо чоловік не визнає проблему й не хоче лікувати голову, з ним жити небезпечно.
а скільки дитині?
автор Настасья Пицун • 19 ноября в 19:12
Ответ дляПутающаяся
а скільки дитині?
11 років
Пиши-пропало• 19 ноября в 19:39
Це як алкоголізм чи наркоманія. Якщо ударився в релігію - це все, гайки. Треба від нього тікати. Далі буде гірше.