куркулиха• Изменено 19 ноября в 18:56
ТОВ яким чином виводити звідси кошти? Це ж треба таке придумати(
Була собі фоп 3 група Єп
Плачу 5% і Воєнний збір і ЄСВ за себе
0 працівників
Оплатила податки- і користуюсь тими грошима
Зараз треба робити ТОВ додатково, щоб в ліміти влізти.. багато товару, великий оборот
В мене буде Фоп на одне і ТОв на другу діяльність
Дівчата, хтось підскажіть чк з того ТОВ виводити кошти
Найманий працівників 0
Я сам собі господар, директор і власник в одному обличчі
Знаю шо з ТОВ раз в квартал можна якось виводити кошти
Кому не важко, яким чином?
За вивід грошей з тов на особисту карту треба якісь % платити??
Бо я зараз просто з карти фоп перекидаю кошти на особисту і користуюсь
Плачу 5% і Воєнний збір і ЄСВ за себе
0 працівників
Найманий працівників 0
Кому не важко, яким чином?
Блакитне небо• 19 ноября в 21:44
Ответ длякуркулиха
А чому
Ніби ж не заборонено мати і фоп і тов одночасно
В чем проблема открыть ещё один фоп?
куркулиха
• 19 ноября в 21:56
Ответ дляБлакитне небо
В чем проблема открыть ещё один фоп?
Так на 1 особу не можна 2 фопа
Шопингмонстр• 19 ноября в 22:15
Автор, ТОВ це не іграшки. Вивести гроші як з ФОП неможливо . Тільки після сплати всіх податків дивіденди можете отримати. З вашими оборотами ви крім ще податку на прибуток, можете стати платником ПДВ.І це ще не все. Основне, що ТОВ обов´язково веде бух.облік, з повним пакетом документів. Проводки, подача балансу і іншої статистичної звітності. Тому, не лізьте туди, де не розумієтеся.
Шукайте варіанти ще 1 ФОПа на когось відкрити.
куркулиха
• 19 ноября в 22:15
Ответ дляШопингмонстр
Ого як все серйозно(