Мию чакри щоденно• 19 ноября 2025
Таймменеджмент при вимкненні світла
Поділиться тонкощами ведення господарства коли світло кілька годин на добу. Відчуваю себе загнаною конячкою. То бігом прати, то готувати, то купатися, а ще робота ... я фрилансер.
Єдина Країна• 19 ноября 2025
Максимально все зробити в темряві.
Продукти підготувати для готовки. Половину прання зранку, половину ввечері.
Ще чоловік вночі встає і включає те, що не встигли включити вдень чи ввечері.
Без комплексів• 19 ноября 2025
И я фриланс,ноут держит 5 часов, оптоволокно.Газ есть.Но я по дому ничего не делаю.
Без комплексів• 19 ноября 2025
Ответ дляНетутешня
Нет света - нет домашней работы. Это мой таймменеджмент
Ахахаа 👍
Єдина Країна• 19 ноября 2025
Ответ дляНетутешня
Роботи нема, але жерти і вдіватися хочеться.
Дуболом• 19 ноября 2025
стираю раз в неделю, готовка самое простое, и в темноте могу это сделать. купаюсь, когда свет есть. все ок
Луноликая Вика• 19 ноября 2025
У меня газ, вода есть при отключении. Готовлю с фонарями. Стирку и посудомойку складываю ко времени включения и запускаю сразу, сушку запускаю во второе включение света, сразу и постирать, и посушить не всегда успеваю
СкрипяСердцем• 19 ноября 2025
А какие варианты? Все, как и у вас. Дают свет на пару часов - все начинаем бегать и все включать-заряжать. Тут разве что все подготовить заранее, в стиралку грязное, в пмм всю грязную посуду, мясо подготовить, помыть-порезать, картошку почистить. Как только дают свет - все на плиту, на стиралке нажать кнопку, на пмм тоже. Пробежать, включить все паверы, лампочки, гаджеты.
Мию чакри щоденно
• 19 ноября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
вот я зараз намагаюся навчитися готувати на раз. У мене нема балкона, щоб зберігати їжу без холодильника
Анонім Перший• 19 ноября 2025
Що там прати? Закладена машинка, коли світло з´явилось запустила. Нічого такого не готую. Суп, кашу. Але в мене газ, то буз різниці коли. Миюсь тоді коли є світло, дивлюсь в графік. Взагалі не наполягає відсутність світла, до моменту поки тягне інет
Джем Шакіри• 19 ноября 2025
Ответ дляСметчица
Немає світла - включаю станцію. Все
сама вмикається
Сметчица• 19 ноября 2025
Ответ дляДжем Шакіри
сама вмикається
В мене ще може бути генератор тому з моєю участю
Джем Шакіри• 19 ноября 2025
Ответ дляСметчица
ні, в мене квартира, генератор не мій випадок
Сметчица• 19 ноября 2025
Ответ дляДжем Шакіри
В мене будинок і джерела електроенергії на різні випадки
Джем Шакіри• 19 ноября 2025
Ответ дляСметчица
так, треба під будь-яку ситуацію шукати варіанти, не дочекаються
После шести ни-ни• 20 ноября 2025
Пока света нет:
Загрузить посудомойку
Загрузить стиралку
Подготовить все ингредиенты для духовки
Это совершенно спокойно делается как при дневном свете так и при фонарях/свечах/гирляндах.
И пока света нет работать работу на компе от паверов/станций или что у вас припасено.
Свет дали - постепенно все подключали и работайте дальше.
У меня газ, так вообще не проблема борщ сварить, картошку, кашку, стейки или яичницу.
Просто мои привыкли к духовке, но приходится тепе и сковородку использовать.
В принципе все тоже самое, если вы в офисе работаете. Стиралку включаете в день совпадения графиков света и вашего присутствия. По выходным готовите на всю неделю. В выходные свет почти всегда целый день.
Загрузить посудомойку
Загрузить стиралку
Подготовить все ингредиенты для духовки
Крим мій• 20 ноября 2025
В холодильнику зберігаю два бутлі з водою, в морозилці-дві пластикові пляшки на 2 л. Вимкнули світло- пляшки з морозилки переставила в холодильник (поки нема світла, морозилку вже не відкриваю). Увімкнули світло- пляшки назад в морозилку Бутлі і ці пляшки виступають акумуляторами холоду, холодильник дарма не відчиняється, їжа не псується.
Коли приготувала їсти, розклала порції, решту в ємності швидко ставлю в мийку з холодною водою, можу пару раз поміняти, так швидше можна поставити в холодильник і їжа до вимкнення встигає охолодитись
Раздражевская• 20 ноября 2025
Все що терпить - відкладається на потім. Світла з кожним днем хоч на півгодини, але більшає.
Під час відключень можу прибратися - речі поскладати, посуд помити, тощо.
Заганяти себе точно більше не буду.