Качка в тапцях• 20 ноября 2025
В якому районі Івано-Франківську краще придбати житло?
Щоб не дуже шумно, але і щоб все поруч було, магазини продуктові хоча б. Сподобався район на відео, там де озеро, набережна. Але як там насправді? Може хто мешкає там? Дайте поради будь ласка.
Асталависта бэйби• 20 ноября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
По великому рахунку Вітервпопі правий, місцеві в курсі. Просто ще якось минає, ттт
щоб так далі
Який вітер в попі? Ви про що?
Моторошні троянди• 20 ноября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Ну, в моем родном городе левый берег часто не слышит прилёты на правом и наоборот.
Поэтому есть разница.
Схоже на моє місто ) Дніпро?
Кава з адреналіном• 20 ноября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Схоже на моє місто ) Дніпро?
Запорожье
Дівчина заглядєніє• 20 ноября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
А яка різниця, який розмір? Я, наприклад, про своє місто можу сказати, де безпечніше хоча б трохи. Я ж знаю, з якого боку й куди летить найчастіше ( Отак і тут таке ж саме питання
В щось про радіус ураження чули? Коли прилетіло в університет, уламки в центрі міста знаходили. І це ще дякувати Богу, що основну масу погасив собою їх гуртожиток...
Щільність забудови, місто затиснуте в гирлі двох рік
Дівчина заглядєніє• 20 ноября 2025
Ответ дляКрайня невістка
Тут не можу нічого сказати. Бо поки не стикалися з такою проблемою. Досі все було нормально. Але дивлячись на кількість новобудов за останні три роки - допускаю, що все може бути. Бо будинки всюди ліплять, не тільки на Пасічній. А інфраструктуру не міняють.
Я в курсі, бо працювала в УЖКГ. Місто не розраховане на такий приплив населення, проблема забудови і інфраструктури була ще і до війни, зараз взагалі треш
Дівчина заглядєніє• 20 ноября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Бачила, звичайно, й у самому Франківську була не один раз. Але не думаю, що він весь однаково безпечний або однаково комфортний. Місцеві завжди знають, де краще
я місцева, комфортний і безпечний в наших реаліях - це дуууууже різні речі
Дівчина заглядєніє• 20 ноября 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Який вітер в попі? Ви про що?
нік той гляньте)))))
Кава з адреналіном• 20 ноября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
нік той гляньте)))))
Там ответил ’ветер в поле ’)))
Кава з адреналіном• 20 ноября 2025
Если честно, после трагедии в Тернополе я бы побоялась покупать сейчас квартиру.
Дівчина заглядєніє• 20 ноября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Там ответил ’ветер в поле ’)))
У порадниць він Вітервпопі
Кава з адреналіном• 20 ноября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
У порадниць він Вітервпопі
Аа,не знала)
Дівчина заглядєніє• 20 ноября 2025
якщо по темі, то я б краще вибирала райцентр, ту ж Коломию чи поближче до Карпат)
Великий сатирик• 20 ноября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Зараз взагалі в квартирі страшно жити
Будь в якому місті
Кава з адреналіном• 20 ноября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
В Коломыю и Калуш прилетало(
Дівчина заглядєніє• 20 ноября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Зараз взагалі в квартирі страшно жити
Будь в якому місті
а толку з того, що в нас будинок, коли поруч аеропорт...
Не гавкаю- но охраняю• 20 ноября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Коломию? Я б не радила.
Великий сатирик• 20 ноября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
В Коломыю и Калуш прилетало(
Тоді сенсу на захід взагалі немає переїжджати)
Дівчина заглядєніє• 20 ноября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
В Коломыю и Калуш прилетало(
Калуш однозначно ні, а Коломия - вона більш роззосереджена, головне - не біля льотного селитись. Але практично посередині між Чернівцями і Фраником, сполучення чудове у всі сторони, до Порубного ближче
Не гавкаю- но охраняю• 20 ноября 2025
Автор, по безпеці ви не вгадаєте. Прилетіти може куди завгодно. Розглядайте житло там, де є прблизу укриття або хоча б підземний паркінг, як тут радили. Хоча, такого тут дуже мало
Дівчина заглядєніє• 20 ноября 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Коломию? Я б не радила.
а я раджу, це якщо порівнювати в плані безпечності з Фраником. Туди ж Тлумач, але він зовсім маленький. Хоча в мене там живе подруга, мені він подобається. Косів-Верховина - моя любов, але то вжЕ доволі дальше від Франика, зате ближче до Буковеля, практично, курортна зона
Пузата Хата• 20 ноября 2025
Автор, багато переселенців живе в комплексі Калинова Слобода-2, пошукайте в інтернеті - там все на теріторії жк є. Щодо безпеки - шукайте подалі від аеропорта, але вгадати тут важко насправді. Я з Харкова і живу у Франику з 22 року, мені тут подобається, але знаю людей, котрі не витримали і поїхали в інші міста, бо маленьке, брудне, нудне ітд. Місто розбудовується у поганому сенсі цього слова і , як вам тут радили, можливо є сенс пожити на аренді подивится, де вам сподобається і потім обирати.
Дівчина заглядєніє• 20 ноября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
чому, можна в села, подалі від міст і ’цікавих’ об’єктів. Ми самі внуків перевезли в село до свахи, там хоч навчання в школі нормальне, а не тривога і ’батьки, забирайте дітей’
Качка в тапцях
• 20 ноября 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Можливо тоді краще Рівне ?
Качка в тапцях
• 20 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
Можливо тоді краще Рівне ?
Не гавкаю- но охраняю• 20 ноября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Це все відносно. В 22 році калібр якраз в тлумацькій громаді вгатив. По коломийському теж прилітає. Та й автор питає конкретно по обл центру.
Пасічну хоч і не люблю, але з неї досить швидко можна виїхати з міста при потребі.
Кава з адреналіном• 20 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
Я из Запорожья и в восторге от города. Обратно ни за что не вернусь. Абсолютно не нудно, для детей куча всего есть. Но Харьков, конечно ,чище
Пузата Хата• 20 ноября 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Можливо тоді краще Рівне ?
Я там не була, не знаю. Якщо порівнювати з Чернівцями, то Франик виграє як на мене. Вирішувати вам - з плюсів це дуже великій вибір житла. З мінусів, комплексів з паркінгами підземними небагато, укриття є, але їх небагато.