Pax huic domui• 20 ноября в 14:24

Рекомендую Дрібниця Віталій Олександрович

Дуже часто на форумі бачу справжніх патріотів,але їм не вистачає історії.
От навіть вчора одна пані ,щира українка,вдалася до приниження назви своєї країни в минулому.
Я про Русь.
То ж раджу,якщо ви хочете трохи знати про історію своїх предків та країни ,подивитися цього блогера.
Це буде також цікаво і росіянам,бо вони таки зовсім не шарять в історії країни на яку напали.
Апрельская капля• 20 ноября в 14:27
Да, советую тоже, давно сижу на его канале.
автор Pax huic domui • 20 ноября в 14:32
Ответ дляАпрельская капля
Оце подивилися?
Апрельская капля• 20 ноября в 14:36
Еще нет, сейчас посмотрю, спасибо
talvitarina• 20 ноября в 16:29
ой такой классный дядька!! обожаю его
Реверанс• 21 ноября в 02:31
Теж його дивлюсь.Який він молодець