НеВРотик• 20 ноября в 17:50

Посварилися. Скоро його др

Хто правий, а хто ні, навіть не питайте, стосунки починаються, етапи притирки, скажемо так…. Хочу приготувати йому торт і передати. Якось була моя тема вже тут… скоро буде момент «ікс»… Я все думаю, чи наважуся
Закуйовджена життям• 20 ноября в 17:51
Ну і що тут, все понятно
Да будет так• 20 ноября в 17:51
Навіщо? Ви посварилися
Коленная ложечка• 20 ноября в 17:52
Ничо не пеките, сэкономите время и деньги и ресурсы. Все равно не оценит.
Дівчина Гілмор• 20 ноября в 17:52
Подаруйте, там видно буде по реакції
Україна наше все• 20 ноября в 17:52
Вот не делайте этих глупостей. Полетит ваш торт в мусорку примерно сразу. Помиритесь (если) - тогда и поздравите. А так достаточно сообщения.
Пузата Хата• 20 ноября в 17:52
Если вы хотите вернуть отношения, пеките и передавайте. Если не хотите - не пеките и не передавайте. А теперь прислушайтесь к себе)
Пацелуйнитуда• 20 ноября в 17:53
Не надо прогибаться, вы этим сразу задаете дальнейшие отношения. Он будет ожидать, что с вами можно ссориться, а вы с тортиками будете бегать. Таких не уважает никто
Коленная ложечка• 20 ноября в 17:55
Вангую. Он вас прессует, вы не сдаётесь, он вам поставил ультуматум, а вы теперь маятесь играя в молчанку, так? И чем дальше чем больше разводите нюни, думаете так и вот эдак к нему подъехать на кривой козе.
Проня_Прокоповна• 20 ноября в 17:56
Открытки в Вайбер достаточно, зачем еще торт.
как тебе такое илон маск• 20 ноября в 17:56
Давайте гляну на таро, тільки зі зворотнім звʼязком від Вас. Пишіть ваші імена
АБВГДэшница• 20 ноября в 17:59
Вы бы ещё приехали молча минет сделали и уехали. Ну и торт)))
Некоторые женщины удивляют своим неуважением к себе, но очень хотят, чтобы их уважали другие.
Забрала і не сказала• 20 ноября в 18:00
Це не етап притирки, а ви разом задаєте тон вашим майбутнім стосункам.
Зазвичай люди навпаки спочатку більш поблажливо один до одного ставляться.
Руда ліса• 20 ноября в 18:00
А зачем вы дурочкой прикидываетесь?
hrystia• 20 ноября в 18:05
У попередній вашій темі я була за торт, але якщо ви до цього часу не помирилися, то це буде лишнім.
Кили и Манджаро• 20 ноября в 18:09
Алина, ну елки-палки!
Істеріомама• 20 ноября в 18:16
Кролям спечи
Самоучка• 20 ноября в 18:18
Хреновая идея. Я б максимум позвонила поздравить или сообщение отправила
автор НеВРотик • 20 ноября в 18:24
Ответ дляСамоучка
Тут такий моментик…)) я не хочу з ним розмовляти поки він не змінить ситуацію, принаймні перша не піду на діалог. Але без уваги на свято залишити не можу, хочу щоб йому було приємно …)
автор НеВРотик • 20 ноября в 18:24
Ответ длякак тебе такое илон маск
А давайте)) Тетяна і Данило
как тебе такое илон маск• 20 ноября в 18:26
Ответ дляНеВРотик
А давайте)) Тетяна і Данило
Ок!
Давайте подивимось, що у Данила до Тетяни зараз, чи хоче він миритись
Як будуть розвиватись події, якщо Тетяна приготує йому торт на день народження.
Так? Чи є якесь інше питання?
Самоучка• 20 ноября в 18:27
Ответ дляНеВРотик
Ну тогда сообщение. Ваша идея какая-то дурацкая, сорри. Если вы нужны мужчине, то сообщения будет достаточно , что б он понял, что вы не забыли про него
автор НеВРотик • 20 ноября в 18:27
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ок!
Так? Чи є якесь інше питання?
Дякую, ці питання вичерпні
автор НеВРотик • 20 ноября в 18:29
Ответ дляАБВГДэшница
Обов’язково зроблю))) Коли він приїде, коли розберемося в нашому питанні, тоді зроблю)
автор НеВРотик • 20 ноября в 18:31
Ответ дляСамоучка
Повідомлення це таке… їх десятки будуть в день народження, плюс як писала вище, не дуже говорити з ним хочу… а приємне щось, хороше, я хочу зробити для нього
как тебе такое илон маск• 20 ноября в 18:45
Ответ дляНеВРотик
Дякую, ці питання вичерпні
Взагалі весь розклад виглядає як те, що він вже пішов, і шукає нові горизонти.
На питання чи хоче він миритись - він точно про це думає, він хоче якогось розуміння, стабільності, перспектив, хоче прояснити все для себе
Питання - як він відреагує на торт у подарунок - в цілому холодно і сухо, може навіть десь різко.
І ще подивилась - які перспективи у цих стосунків на найближчий час - руху немає, є якісь приховані думки, закритість, холод. Думаю найближчим часом нічого не зміниться
автор НеВРотик • 20 ноября в 18:48
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну і ладно, подумаєш)))
Дякую вам)
автор НеВРотик • 20 ноября в 19:22
Ответ длякак тебе такое илон маск
Мені якось дивилися, попереджували, що такий період буде. Потім зміниться на інший період, але то вже друга розмова
как тебе такое илон маск• 20 ноября в 19:24
Ответ дляНеВРотик
Зараз я дивилась на найближчий час 2, максимум 3 місяці.
Можливо, щось і зміниться потім
Весотехник• 20 ноября в 19:24
Ответ дляНеВРотик
Сколько времени вы не миритесь? И что он должен изменить по вашему? В чем суть
автор НеВРотик • 20 ноября в 19:29
Ответ дляВесотехник
Не хочу про це зайвий раз говорити, від цього не зміниться нічого