Зеленський ухвалив рішення не звільняти Єрмака. Його залишають на посаді й мають намір перейти в контратаку проти всіх, хто був залучений до «МиндичГейту».
Найближчим часом це буде офіційно оголошено, і знову почнуться звинувачення, пов’язані з «російським слідом».
Спершу — у медіа: вже вчора підконтрольні джерела почали поширювати інформацію про «план Віткоффа» та про те, що спецоперація «Мідас» нібито була спробою примусити до цього плану.
Очікується подальша контратака щодо всіх, хто брав участь у розслідуванні. Ймовірно, будуть використовуватися правові інструменти, щоб обмежити поширення інформації та зупинити розслідування.
Ответ дляtanysha777
Ну ваші понти для прієзжих, мені до сраки вже давно треба було це зрозуміти
Краще, подивіться як рік назад, Покровськ засаджували квітами, замість укріплень
А перед сном, згадайте як дружбан і вірний слуга путіна віддав йому вагнерівців, відвів війська з Золотого, закрив ракетні програми, розмінував Чонгар, забирав гроші у зсу, щоб побудувати дороги для армії рф
І може схаменетесь, нарешті
Ви так пишете ніби то все відбувалось на ваших очах як і крадіжка мульйонів і мільярдів міндічем
Ответ дляlilul990
Ну раз миндич не при чем, он имеет полное право обратиться в суд с иском о защите чести и достоинства и восстановить свое «безупречное и незапятнанное» в коррупционных скандалах имя. Вы думаете он это сделает?
Ответ дляlilul990
Засаджували бо українцям аби нап-здити. П-здять на всіх рівнях усі - від продуктів з їдальні тягнуть до мільйонів з допомоги. У мого голови отг вілла в Іспанії. Всі ворують а винуватий зеля
Слухайте, кажіть за себе, якщо крадете. Не треба тут всіх до великого крадівництва примазувати. Я не крала і допомагаю зі своїх зароблених в білу коштів
Ответ дляKolesniza
А до чого він нє прі чьом? Шо там взагалі відбувалось? Пока тіки ми бачили три сумки мічених долярів. Я так само хочу знати як і ви. Хоча отчасті все ж розумію шо частина грошей пішла на відкати самим американцям
Де двіженія по рахункам? Нічого по суті не сказано
Ответ дляМанула
Ви скажіть звідки у мого голови отг вілла в Іспанії? А ви мені за зелю. Тут місцевий рівень копни глубже - таке вскриється.
Ответ дляlilul990
Вас перефразирую. Відкати саме американцям це ви на власні очі бачили?
виктория7аас• 20 ноября 2025
Ответ дляМиззери
Это точно просто ссыт в глаза и плевать на мнение украинцев
проблема в том, что на Зелю с его бандой со США не так уж много рычагов воздействия
полностью лишить его вооружения, денег, разведданных и проч? Вряд ли - так фронт рухнет и Россия всех расколошматит. На это американцы не идут.
Зеля Трампу гадить может, что и делает. Ни на каплю Зеля не приблизился к позиции США. Для Зели мир куда как хуже войны, его грохнут азовцы и прочие скорее всего. А сотням тысяч ТЦКшников куда после мира? Их резать будут. Так что война
Ответ дляlilul990
Ну прийде інша шобла. І шо? Набу ж не бореться з корупцією а шантажує нею на замовлення хазяїв
С чего вы взяли что не борется с коррупцией, как раз на сегодняшний день это показательный и хороший пример их работы. Вы хотите чтоб зеленая шобла правила вечно?
alenka3108• 20 ноября 2025
Ответ дляKolesniza
Вона просто цитує карманну собачку опи мосійчучку.
Ответ дляlilul990
Ви би не за зеленського чи єрмака переживали а за те шо росіяни підходять до кордонів донецької області.
І навіть страшно не це, а те шо нема кому у нас воювати. Прорвати фронт на якомусь з участків можуть в любий момент.
кажись, там Стерненко вже видав про майбутні танки у Дніпрі... (.
Ответ дляlilul990
А ви би хтіли шоб Україну здали росіянам з потрохами? Як того хоче трамп?
Легко судити сидячи в Польщі...який Ви там вже рік?
Ответ дляalenka3108
Зєля знов нагнув тих, хто лишився і лишається в Україні. Зробили нас разом. Цікаво, 73% щось десь почало розвиднюватись. Питання риторичне.
они тупорылые, что им там развидниться могло. из моих знакомых те,кто голосовал за’молодой,перспективный’- или в могиле или в Германию на пособия сдриснули. или на гос.службе сидят.
Ответ дляlilul990
Опять эта проклятая неизвестность! (с)
tanysha777• 20 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Нушови
Янелох коли став янелохом? Не в Золотому, коли хлопці не хотіли віддавати землю, яку відвоювали кров´ю?
Не на ваших очах? Чи ви в комі були, коли агент по завданню путіна, по всім каналам ТБ радів, як іде розмінування акваторії ?
Коли верещук звітувала єрмаку, як вони будують затишні переходи на Чонгарі і запускають шатли, а потім тудою за декілька годин зайшла рф
Як вдало всих засліпило
Якщо, щось виглядає як гівно і смердить як гівно , то це ще не означає, що то гівно
Треба ще спробувати на смак
Більшість спробувала і їй здалося, що то пудінг, жують і досі
Як вдало всих засліпило
Треба ще спробувати на смак