Bransoletka• 20 ноября в 17:53

Усе? Зеля нагнув американців?

Зеленський ухвалив рішення не звільняти Єрмака. Його залишають на посаді й мають намір перейти в контратаку проти всіх, хто був залучений до «МиндичГейту».

Найближчим часом це буде офіційно оголошено, і знову почнуться звинувачення, пов’язані з «російським слідом».

Спершу — у медіа: вже вчора підконтрольні джерела почали поширювати інформацію про «план Віткоффа» та про те, що спецоперація «Мідас» нібито була спробою примусити до цього плану.

Очікується подальша контратака щодо всіх, хто брав участь у розслідуванні. Ймовірно, будуть використовуватися правові інструменти, щоб обмежити поширення інформації та зупинити розслідування.
mymoly• 20 ноября в 21:39
Ответ дляtanysha777
З ним треба боротися, бомбити
А не красти безбожно і відправляти гроші куди завгодно, тільки не на захист України
Але така вже задача в путінського агента - поки той знищує зовні, агент знищує все всередині, не даючи Україні жодного шансу
Як це куди завгодно. Не куди завгодно гроші відправляли, а на Мацкву