АяВсёЗнаю• 20 ноября в 21:19

А чому біткойн летить вниз?

Гола з конопель• 20 ноября в 21:20
Тому що це вигадані гроші
ЖенаАйтишнеГа• 20 ноября в 21:21
Цікаво, до 100 впаде? Чи тільки на пару тисяч?
автор АяВсёЗнаю • 20 ноября в 21:21
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так вже 80
Уси Пуси• 20 ноября в 21:27
Наверно вслед за нефтью, после согласия Зе на мирный планчик.
Колдунья-вещунья• 20 ноября в 21:30
Тому що не підкріплений нічим. А вас багатіючих на повітрі розвелося багато. Зараз ряди почистять і тоді вже будуть крипту якось в цивілізований стан приводити.
Твердая валюта• 20 ноября в 21:31
Трампа должны посадить за его манипуляции и заработком на крипте
ЖенаАйтишнеГа• 20 ноября в 21:34
Ответ дляАяВсёЗнаю
Так вже 80
80 тис, а я про звичайні 100
Меня не звали• 20 ноября в 21:36
Может упадет снова до 5$, чтобы купили те, кто не купил 😂
КАПСЛОЧНИЦА• 20 ноября в 21:37
Ответ дляАяВсёЗнаю
Так вже 80
Колдунья-вещунья• 20 ноября в 21:37
Є у мене знайома. Вона типу в якійсь схемі по крипті. Реферальна. Будувала свою мережу. Свято вірила в крипту і «схему». Вже місяць тиша. Я реально переживаю. Хороша людина, але так увірувала в цю схему непохитності… боюсь щоб ці «схемачі» не обібрали. У людини і так випробувань у житті достатньо(
КАПСЛОЧНИЦА• 20 ноября в 21:38
Ответ дляМеня не звали
Никогда в жизни. Будет 150. А потом и выше. За криптовалютой будущее
Меня не звали• 20 ноября в 21:44
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
От блин.
Кусман Сиру• 20 ноября в 21:55
Мабуть хтось серйозний виходить в кеш, тобто в справжні гроші, скидає фантики.
r25-1• 20 ноября в 22:34
Ответ дляКусман Сиру
та канеш, каждый раз одно и то же. Без падения и паники, нет взлета .
вы все как с детского садика
Нульовий сантиметр• 21 ноября в 01:35
Ответ дляУси Пуси
А коли Зе погодився на мирний планчик?