БЦАшка• Изменено 20 ноября в 21:54
Спорт на ПОЗНЯКАХ, ОСоКОРКАХ, схильність до варикозу + діастаз
Порадьте куди піти, плавати не люблю
Можливо пілатес для жінок? Щось таке без великого навантаження
Хочеться кайфувати також від нового приміщення, чистоти
Красавица писяная• 20 ноября в 21:55
Не из Киева, но мне подошёл пилатес (на реформерах, и на коврике обычный).
Alpha Centauri• 20 ноября в 21:55
Можете пошукати щось типу fly yoga. Класна штука. Мені дуже подобається.
БЦАшка
• 20 ноября в 21:57
Ответ дляКрасавица писяная
Кажуть шо тими реформерами можна тільки гірше зробити
Красавица писяная• 20 ноября в 21:59
Ответ дляБЦАшка
Его тренер настраивает под вас и вы работаете в своем темпе. За 5 лет ничего не ухудшила.