Усатая полосатая• 20 ноября в 22:28
Пробіглась 3 хвилини сьогодні і вже захворіла(((
Ось нещодавно викарабкалась з хвороби і знову. 3 хвилини надихатись повітрям холодним вистачило. Я на роботу бігла, світло було вдома, то трішки затрималась. Що попити для імунітету?
Усатая полосатая
• 20 ноября в 22:31
Ответ дляЛюблю порядок
Чай з малини і в ліжко
Завтра на роботу(
Швидкоруч• 20 ноября в 22:38
Я ледь вичухалась після ковіду. 3 тижні ледь не здохла. І антибіотик пропила. Ще не викашлялась досі. Вчора дитина зі школи вірус притягла, вже сьогодні в мене болить горло і кашляю сильніше. Я у відчаї
Накладні мюслі• 20 ноября в 23:00
Ответ дляШвидкоруч
Ми в вересні всією сім´єю перегляди ковідом.
Досі оговтатися не можемо. Хоча це був не перший ковід. В минулому році три дні поганого почуття - і без наслідків.
А в цьому щось страшне.
Зараз лікар нам всім назначив Протефлазид. Приймати почали з понеділка, то поки що не бачу ніяких покращень.
А в цьому щось страшне.