Сижу_и_плачу• 20 ноября в 21:55
Есть все 28 пунктов!!!
Прикрепляю.
Что думаете???
Алгонавт• 20 ноября в 22:25
Перечитала ще раз.
Дівчата, тут нема що взагалі обсуждать.
Не знаю, ким воно писане, але писали приблизно так:
Дівчата, тут нема що взагалі обсуждать.
Винник• 20 ноября в 22:25
Ответ дляНі грама
А есть выбор?
И какие Будапештские договоренности не выполняют?
Тут они все выполнили
Ось вона - кацапська логіка.
Коли захисник вбиває того, хто має захищати, це називається ’а ми сваі абізатєльства випалнілі’.
ДинамоКит• 20 ноября в 22:25
Ответ дляВарена цибуля
Вы юмористка по профессии или хобби?)
А вы наивная? Что Россия оставит нас в покое? Они типа договаривались это время, да, но случайно каждый день уничтожают страну и кучу людей, тю.....всего то
Повелитель бітка• 20 ноября в 22:26
Ответ дляВетерВполе
А кофе в Ялте?
Тот же вопрос - в Крым можно, в СП, важный вопрос!
Паратруперсупер• 20 ноября в 22:26
Ответ дляВарена цибуля
А зачем им сейчас замять? Это у нас нет ресурсов воевать, у них есть.
Ну да в рашке все хорошо, ждите апреля.
Винник• 20 ноября в 22:26
Ответ дляСтефанія
Не подписали в марте 2022, теперь куча убитых, страна в хлам разрушена и куча потерянных территорий, еще через пол года, пуйло уже и Днепр, с Киевом и Харьковом запросит
Якщо ’ Київ за три дні’ в реалі дорівнюють 4 рокам, то до тих ’через півроку’ дегенерати просто не доживуть, їх економіка здохне раніше.
Ні грама• 20 ноября в 22:27
Ответ дляВинник
Ось вона - кацапська логіка.
Это ваша необразованность.😂😂😂
Читайте первоисточник
Кринжова баба• 20 ноября в 22:28
Ответ дляДинамоКит
Иметь свою армию, оружие, дроны и ракеты. И самим защищать себя и ни от кого не зависит, не полагать под дудку Америки и европы
і чому ж не маємо?
Винник• 20 ноября в 22:29
Ответ дляВарена цибуля
Как раз наоборот. Если не договариваться, они завоюют все. И тогда реально будет капитуляция.
Боже, так як вони просуваються, то за життя ваших дітей, не кажучи про вас, сочія все ще не завоює України. Дегенерати дуже бояться санкцій, бо нарешті прижали їх олігархів і вони втратили гроші. Саме тому узька шваль активізувалася.
Паратруперсупер• 20 ноября в 22:29
Ответ дляОколовита
Под дудку Европы мы не подписали в марте то, что спасло бы жизни многих на сейчас
Дудка у хуйла на полшестого упала. Не вышло с Киевом за три дня, отполз бы совсем гляди и НПЗ не горели бы и базы в Сирии не просрал бы и авиации стратегическая бы не горела. Хватит Украине навязывать воинственность, рашисты пришли в наш дом, а не мы
Варена цибуля• 20 ноября в 22:29
Ответ дляДинамоКит
В смысле в покое? По этому плану они получат все, что хотели и ради чего эта сво. Или вы думаете, что они мечтают всю Украину с ее миллиардными долгами себе на шею посадить? Они конечно дебилы, но не настолько.
Повелитель бітка• 20 ноября в 22:29
Ответ дляПоследний вагон
Типу якби трампон був на стороні України то так
А так Трамп на стороне рф, смиритесь
Винник• 20 ноября в 22:30
Ответ дляСекретница
Украина не исчезнет. А вот война дай Бог прекратится
Ви себе переконуєте чи інших за дурнів маєте ?
Асталависта бэйби• 20 ноября в 22:31
Я за , мені все підходить, пора уже очухатись диванним воїнам і зрозуміти що зараз середньовіччя і право за сильним, ми слабкі, і нічого не відюємо, тільки покладемо дітей України на вівтрар вінчоі віни.фФіни коли були розумніші, і зараз живуть добре
Винник• 20 ноября в 22:31
Ответ дляВорожу на каві
На яке існування в постійній війні?
Ви розумієте, що рано чи пізно росія нас всіх вибє.
Чоловіків на війні, а всіх інших в своїх же будинках.
За цією ’угодою’ вже за пару років дегенерати влаштують в українських домівках 37 рік. Україна по факту не отримує нічого, при цьому втрачає і територію, і зброю, і армію...
Королева краси• 20 ноября в 22:32
Ответ дляМафиозная
Полный слив.
В чем? Отказаться от того, чего нет?
барабанщица• 20 ноября в 22:32
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Шо всі попередні договори так гарно виконувалися, що і цим теж тільки зад підтерти можна.
100 %. Я даже не читала. Пару предложений прочитала и закрыла.
Секретница• 20 ноября в 22:32
Ответ дляВинник
Армию на что-то содержать надо, и так из кредитов не вылазим
Королева краси• 20 ноября в 22:33
Ответ дляСиамская сороконожка
Мне вот интересно, а от чего откажется рашка? В чем ее подвинут? Пока только отбирают всё у нас и теряем мы во всём
А кто будет двигать? Ещё ничего не приняли, не согласились. Поторопитесь, может пойдете на фронт, подвигаете немного
Разгуляшка• 20 ноября в 22:33
Ответ дляСекретница
Ну так предупреждали же - каждые следующие условия мира будут хуже предыдущих.
Путлер на них вже погодився?
Пока не підпишуть, це лише папірці.
Майор Медуза• 20 ноября в 22:33
UPD. Виявляється, що так званий ’мирний план’ опублікував невідомо хто і запустив його в мережу
Ми не можемо підтвердити, що цей документ є достовірним, хоч він і перекликається з ’повісткою’ останніх двох днів.
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Винник• 20 ноября в 22:33
Ответ дляМанка Я
Нюрберг відбувся тому, що Вермахт і сама Німеччина були розбиті в нуль. Таке є зараз, що збройні сили раши розбиті, зсу в москві з прапорами, військово-політичне керівництво згодне на капітуляцію на умовах переможців?
Нюрнберг відбувся, бо відкрили другий фронт.
Якби зараз США з європою відкрили другий фронт,то рашка скоротилася б дуже швидко.
Асталависта бэйби• 20 ноября в 22:36
Треба додати ще 29 пунк кожен хто не згоден моє вирушити прямо на фронт і довести ділом свої погляди і бажання захищати країну. Тоді воїнство б зменшилось значно, а не з закордону воювало
Винник• 20 ноября в 22:35
Ответ дляДинамоКит
Ось вона - узька логіка в усій красі: якщо ми не можемо себе захистити з наявною армією і зброєю союзників, то треба розігнати половину армії і повернути зброю союзниками. І тоді ЯЯЯЯЯК ПЕРЕМОООООЖЕМО.
Ворожу на каві• 20 ноября в 22:35
Ответ дляВинник
Україна по факту і так нічого не отримає.
За цей час потрібно було все всипати в війну, а не тирити гроші.
Вибачте, але тільки і чутно росія просувається, росія сотнями виробляє дрони, ракети, збільшує армію...набирає ще більші потужності.
А ми що? А ми гроші клянчимо, щоб посадовці хати купували?
Признайтеся облажалися всі, окрім тих простих хто дійсно захищав безкорисно землі.
Всміхайлик• 20 ноября в 22:35
Ответ дляЗавжди мало
Воюя четвёртый год , мы ещё больше теряем каждый день. Вы не заметили?
100% ! И рашка так еще может воевать и воевать..а у нас фронт то там, то там рвется и мирные гибнут десятками за ночь(((
Майор Медуза• 20 ноября в 22:35
Ответ дляАсталависта бэйби
Можно подумать обычные люди что-то решают и подписывают
Весёлая морковка• 20 ноября в 22:36
Ответ дляВинник
їх економіка здохне - этому не верили в 22 году. Интересно, кто сейчас поверит?
Даже США и Европа признали, что санкции не действуют. А вы все верите, что ОНИ дуже бояться санкцій.
Манка Я• 20 ноября в 22:37
Ответ дляВинник
Треба виходити з того, що ніхто і не відкриє зараз, так як вони не знаходяться в стані війни.