Наизнанку• 20 ноября 2025

Я вже не можу, на грані зриву. Мама, її здоров´я і її секрети

У мами проблеми з жкт, вже давно, осінні тарілки з помідорами та ск ковбаса на сніданок давали своє, і знову погіршення. Зараз вона записана на обстеження але ще не пішла. Мені говорить що все більш-менш, що коли на дієті то шлунок взагалі не болить. Але останнім часом при будь-яких негараздах каже "та почекай, вже скоро будеш само собі хазяйка", " та потерпи ще трохи, недовго залишилось" (коли ображаюсь що вона голосно слухає всяку політичну мурню голосно, а я от що-що, а на звуки дуже реагую, аж до безсоння і мігрені. І все таке. Питаю - скажи правду, що тебе турбує - вона не каже. Або каже що все добре. Або коли щось не по її - "та почекай ще трохи, скоро будеш робити як сама захочеш".
Я з ума вже сходжу, уявіть які це тортури моральні, отака невідомість. Мене зараз так штормить, аж жити не хотілося в якийсь момент. Я на грані зриву. Серйозного.
Я знаю що мене хтось засміє. Але прошу, хто вміє, подивіться чи на картах, чи як ви ще знаєте, чи дійсно в моєї мами щось небезпечне і мені треба щось терміново з нею робити. Чи все не так страшно.
Будь ласка. Я знаю що є такі люди, які якось вміють бачити.
Капризуля• 20 ноября 2025
если б ей было совсем плохо, то уже б побежала бегом на обследование. тем более, что на диете ей становится лучше, желудок не болит
она вами просто манипулирует, тем более видит, что вы ведетесь
полно таких вечно умирающих бабулек, которые еще всех переживут в итоге
автор Наизнанку • 20 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
І що, ви думаєте, що вона недієздатна і не може сама про себе потурбуватися?
Але одночасно вона енергетичний вампір, ваша енергія їй потрібна.
Вона типу не хотіла раніше собі приділяти увагу, бо все для мене, а тепер типу вже сенсу немає. Це якщо загально описати її розмови
Борисфенка• 20 ноября 2025
Ответ дляНаизнанку
Років мамі скільки, 50 чи трошки більше?
автор Наизнанку • 20 ноября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Бо ви її задовбали)))
Як би мене.смикали - йди до лікаря, ти хвора, в тебе щось страшне - я б теж подумала, що смерті моєї ждуть не дождуться
Так хто її смикав. Просто бачила як раніше було погано, які були приступи. То коли бачила злісне порушення дієти, то важко було змовчати
автор Наизнанку • 20 ноября 2025
Ответ дляКукусик
Оставьте взрослого человека в покое
Вона мені не чужа людина, переживаю за неї сильно
автор Наизнанку • 20 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Борисфенка• 20 ноября 2025
Ответ дляНаизнанку
Для деменції ще рано. Дорогу до лікаря пам´ятає?
автор Наизнанку • 20 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ще й як, вона працює в лікарні
После шести ни-ни• 20 ноября 2025
Ответ дляНаизнанку
Якщо не знає, то чому ж регулярно смикає ниточку ’трохи потерпи, скоро будеш вільна’
Так це правда. Ніхто не вічний. Сепаруйтеся і обдумайте у вільний час цю думку. Чи ви матеріально залежна від мами непрацеспроможна і недієздатна особина, тому вас так лякає цей факт?
Ваша мама доросла і сама відповідальна за своє життя та здоров´я. Примусово лікувати нікого не можна. Тому не витрачайте час і займіться собою.
После шести ни-ни• 20 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Чому рано ? Саме час початку. Якщо це так, автору співчуття
Ну ниче се• 20 ноября 2025
Ответ дляНаизнанку
Що робити тоді - її вибір, не Ваш. Народжувати - її вибір, не Ваш. Не лікуватись - її вибір, не Ваш. Як жити її життя - її вибір, не Ваш.
Анчо Ус• 21 ноября 2025
Ответ дляНаизнанку
Комбо)