Покорительная• 20 ноября 2025

Що не так з цим пальтішком?(

Купила собі пальто з утепленням, яке можна носити зараз, і на зиму підходить, звичайно не на люті морози
Показала мамі, почула критику, що пальто фігня, це пальто для поїздок в транспорті не підходить, тканина фігня, і смаку в мене немає, краще б стильний пуховик купила б
Анонім Завгосп• 20 ноября 2025
Мама права.
автор Покорительная • 20 ноября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
фото
🤣🤣
Ля-ля-ля• 20 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Це варіант з пояском, фото на моделі, а в мене чорненьке з гудзиками
Ахєреть😂
Джинци на Флісі• 20 ноября 2025
а мама у вас нова якась? чи стару маєте і за життя не звикли?
щиро співчуваю, пальто ок, слова мами не ок, краще нічого не показувати
Джинци на Флісі• 20 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Дійсно фігня?
якщо вам ок, то і пальто ок - не ці ж тітки з коментарів його носитимуть, а ви, то яке вам діло до їхніх вражень?
автор Покорительная • 20 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Мама хотіла щоб я щось схоже на це купила, ну без меху того звісно
Джинци на Флісі• 20 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
це ппц якесь, мама може собі купити і носити.
чи вона дала гроші?
автор Покорительная • 20 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Щоб сказали зі сторони що да як
автор Покорительная • 20 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
чи вона дала гроші?
Ні, я сама себе одягаю за свої кошти
Джинци на Флісі• 20 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Щоб сказали зі сторони що да як
так у кожного свій рівень забезпечення, смак, погода за вікном - ніщо не важливо, крім вашого комфорту
Джинци на Флісі• 20 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Ні, я сама себе одягаю за свої кошти
Мені б на думку не спало щось казати, дитині ок - то і мені ок, хай купує, що хоче на свої.
Якщо ваша мама реально таке валить, то простіше не показувати і не обговорювати з нею своє життя - просто берегти себе, свій час, свій ресурс на життя.
Я своїй ніц не кажу - бережу нерви
Джинци на Флісі• 20 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Ні, я сама себе одягаю за свої кошти
обіймаю, це боляче і неприємне, і забути складно, але варто забити і забути
Единорог помог• 20 ноября 2025
Мені норм виглядає
автор Покорительная • 20 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Я своїй ніц не кажу - бережу нерви
Та буває, чесно. Мені теж 25+
Ну періодично чую критику в свій бік
Мені інколи не вистачає теплого спілкування, просто поговорити про життя, про справи, коли я починаю щось розповідати, те що мене турбує, вона наче не слухає, їй головне, щоб я вчасно допомагала їй з домашніми справами, гребти листя, прибирати біля будинку, в будинку, я себе робочою одиницею відчуваю
автор Покорительная • 20 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Я стараюсь не звертати увагу, я в себе одна, і життя одне
Карма хамелеона• 20 ноября 2025
Все не так
Джинци на Флісі• 20 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Та буває, чесно. Мені теж 25+
Ну періодично чую критику в свій бік
котінька, обіймаю, це дуже важко витримувати, варто дистанціюватися: мамі ніколи не вгодити, робота в будинку ніколи не закінчиться, а молоді роки проходять...
автор Покорительная • 20 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Я розумію, ще розумію, що в такому віці треба жити окремо, а я ніяк не можу сепаруватись, от не можу і все
Джинци на Флісі• 20 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Треба зробити цей крок, інакше не буде життя особистого, тільки робота і господарка вічна. А потім вона ж буде нарікати ’а де мої онуки’.
Хоче вам ось таке пальто - може подарувати, я так роблю:) Але вона ж не подарує.
співчуваю
автор Покорительная • 20 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
співчуваю
Ну нічого) я не ображаюсь
Личко Невеличке• 20 ноября 2025
Я могу придраться с аргументами посерьёзнее, чем ваша мама, чисто по пошиву. Но не могут же все покупать МаксМара.
Другое дело если это ваша 1 верхняя вещь на всю зиму, тогда мама ваша права,глупая покупка,вы замерзнете. Но если у вас уже несколько курток и пуховиков - то какая разница, носите прекрасно.
НетЕщеНаверное• 20 ноября 2025
я люблю такой цвет, но пальто и правда кпндибобельнре.
Обращеница• 21 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
То як ми можемо оцінити ваше пальто по наданих фото якщо у вас зовсім не таке пальто? Те що на фото то я бачила на шафі. За 2 тис яке те пальто має бути? На сьогодні і за 5-7 тис фіг знайдеш щось толкове і якісне. Вам подобається то носіть, нікого не слухайте. А в старших людей своє уявлення про красу, їм не зрозуміти теперішньої моди.
ДА да да• 21 ноября 2025
Странная для пальто ткань, как по мне , она в рубчик? И на модели пальто огромного размера, плечи не пойми где и рукава тоже
Банан-барабан• 21 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Омг, скільки драми через те, що мама не схвалила вибір нещасного пальта.
Банан-барабан• 21 ноября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Ще більше трагізму! Через пальто, мля.
Джинци на Флісі• 21 ноября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Ще більше трагізму! Через пальто, мля.
до чого тут пальто? це знецінення вибору іншої людини
Джинци на Флісі• 21 ноября 2025
Ответ дляБанан-барабан
мама не схвалює дії дитини, дорослої (!) і за її ж гроші зроблений вибір. Або ви така мати, або ніколи такого не чули (вітаємо, щаслива молодість і вихід в білому зарохавані)