Анонім-ка• 25 октября в 17:01

Брать пальто чи нє?

Ищу Аленя• 25 октября в 17:01
Ничего не понятно. Фото плохое
мадамГрицацуева• 25 октября в 17:02
я за. но я в модных веяниях не особо
Рая Ивановна• 25 октября в 17:02
Брать
А я нівроку• 25 октября в 17:02
Виходячи з того, що можу роздивитися на фото, то дуже подобається.
Фляшунька• 25 октября в 17:03
Мені не подобається, весь аутфіт наче вже вживані речі
автор Анонім-ка • 25 октября в 17:04
Ответ дляФляшунька
А які ще
Фляшунька• 25 октября в 17:05
Ответ дляАнонім-ка
А які ще
Ну немає цього вайбу коли нове, гарне
Леді Душка• 25 октября в 17:08
Нє
Зупка_цем• 25 октября в 17:08
Я такий колір не люблю, але ж вам носити.
В гости звали?• 25 октября в 17:09
Враження, ніби пальто ношене і брудне, із плямами.
автор Анонім-ка • 25 октября в 17:09
Ответ дляЗупка_цем
Ще є чорний. Але менше мені підходить. Щодо кольору сумніваюсь, бо поки це така мода.
КошкинДом• 25 октября в 17:10
Не знаю, надо было меня с собой в магаз брать)
Хома з пастою• 25 октября в 17:12
Пальто має склад шерсть?
Який %?
Чим більше шерсть тим буде тепло і ньому
Якщо шерсті не має або складається з 10% то це чисто на тепло і осінь або на фотосесію щоб фотографії зробити і все
ША! я прийшла!• 25 октября в 17:12
Брать
Йосип_молодий• 25 октября в 17:13
Оно с пятном впереди? Ношенное?
автор Анонім-ка • 25 октября в 17:13
Ответ дляХома з пастою
Пальто має склад шерсть?
Який %?
Це тепле зимове
СкрипяСердцем• 25 октября в 17:15
Ответ дляАнонім-ка
Яка мода? Нічого на фото не побачила, пов´язаного з модою
автор Анонім-ка • 25 октября в 17:18
Ответ дляСкрипяСердцем
Ой покажіть яке ваше модне 😍
Svit_from_It• 25 октября в 17:19
обычное
вам в нем норм и но и не так чтобы супер
Марічка• 25 октября в 17:19
А зачем вы его так запахнули? Оно велико? И плечи какие-то нелепые.
Холодная каша• 25 октября в 17:20
А что там сверху, воротник обрезали.
Состав?
автор Анонім-ка • 25 октября в 17:27
Ответ дляФляшунька
Кроси грязні були від початку🥲 я таке люблю. Поношене😄
автор Анонім-ка • 25 октября в 17:27
Ответ дляХолодная каша
А что там сверху, воротник обрезали.
Состав?
Вовна 80 відсотків
Фляшунька• 25 октября в 17:29
Ответ дляАнонім-ка
Да я вижу что это гусы, но они когда новые, это тем не менее видно, чем когда заношенные и помятые совсем
автор Анонім-ка • 25 октября в 17:33
Ответ дляФляшунька
Але вони нові. Я їх декілька місяців ношу 🥲
Ну вибачте що я така помʼята неакуратна серед красунь совєтчіц
Вкаблучках• 25 октября в 17:36
Мне не нравится. Ткань грубая и жестко сидит, вроде мало на вас, но размер больше будет как с дедового плеча. Длина не удобная ни для пешком, ни для авто. Цвет грязный. Если любите зимнее пальто то я бы в сторону макс мара смотрела в аутлетах
Фляшунька• 25 октября в 17:36
Ответ дляАнонім-ка
Ну можливо за рахунок кольору, шкарпеток цих виглядає не дуже. Ви ж хотіли думку почути. Пальто я б точно не брала, в нього немає цього вайбу, що прикрашає. Як я в написала, вайб речей, що у вас вже давно у шафі. І що немає сил думати що надягати, типу вдягла щось і ок.
А далі ви ж сама рішення приймаєте, у вас є власні якісь уявлення про стиль ваш
А я нівроку• 25 октября в 22:25
Ответ дляФляшунька
Ну немає цього вайбу коли нове, гарне
О, шанувальниця Зари та інстаспаму - пластикового мотлоху. «Чтобы новое, акутальное» кожні два місяці. Відбрюлене на фото, тобто.
Фляшунька• 25 октября в 22:26
Ответ дляА я нівроку
Не покупаю вещи в масс маркете, ваш стеклянный шар вас обманул))
А я нівроку• 25 октября в 22:27
Ответ дляФляшунька
Ну так обратите внимание, что зеркало грязное и залапанное. И нет фильтров.
Жертвы красивой картинки. Вживую оно явно выглядит иначе. Это видно даже на таком фото. И с обувью все нормально.