ИМХОля• 21 ноября 2025

Маленькі білі жучки

Буквально міліметр, майже непомітні...З´явились у кімнаті і буквально по всім меблям( Що це і як боротися?
Мольфарочка• 21 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
В Україні. Що воно таке і що робити?
В мене такі (схожі) повзають у ванній кімнаті. Я думаю через те, що там волого, більше ніде не живуть вони. З´являються періодично і самі зникають, немає якийсь час, потім знову є. Але їх не дуже багато. Питала по сусідам, в деяких теж є, ніхто не знає що це. Ми подумали, що можливо вони в цементі живуть, в стяжках, будинок новий відносно
автор ИМХОля • 21 ноября 2025
Ответ дляМольфарочка
Я уже почитала, що плісняві кліщі це. Але ж на першому поверсі, у ванній де дуже сиро їх у нас немає. Лише на меблях на другому поверсі...
Мольфарочка• 21 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Ну щось їм там зайшло, можливо меблі самі з чогось такого зроблені, що для них рай. Можливо зволожувач повітря у вас там періодично працює. Як їх виводити не пишуть? Вони не шкідливі?
автор ИМХОля • 21 ноября 2025
Ответ дляМольфарочка
Не шкідливі, тільки стрес від них. Виводити незнаю як....
Мольфарочка• 21 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Ну то забити, може самі пропадуть
Кіна не буде• 21 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
В Україні. Що воно таке і що робити?
Ничего, они с улицы, тепло ищут, зимуют в листях, ДСП, дереве...
Жінка з перцем• 21 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Мне эти жучки тоже знакомы, автор. Они появляются когда влажно и холодно. Вывести их невозможно, я пробовала абсолютно все.
автор ИМХОля • 21 ноября 2025
Ответ дляМольфарочка
Ну то забити, може самі пропадуть
Влітку аж
автор ИМХОля • 21 ноября 2025
Ответ дляКіна не буде
Так вони саме на меблях з ДСП і дерева в кімнаті
автор ИМХОля • 21 ноября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
А що робити( що ви робили, змирились? Так, у нас волого і холодно, бо все на світлі, якє є лише 3 години на день
Жінка з перцем• 21 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Гоняю осушитель воздуха, посмотрим или поможет их избежать в этом году. А так да, смирилась. Еще более частая уборка (ребенок аллергик, для него эти жучки опасны)
автор ИМХОля • 23 ноября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Напишете потім чи допомогло?
Жінка з перцем• 28 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Напишете потім чи допомогло?
Автор, отвечаю на Ваш вопрос- не помогло.
Хоть влажность и не поднималась выше 65% жучки были замечены и мой ребенок опять дома с постоянно заложенным носом 😭
Жінка з перцем• 28 ноября 2025
Видимо если колония хоть раз образовалась - от них уже никогда не избавиться
автор ИМХОля • 28 ноября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Та я змирилась, але неприємно з ними( Вони ж по всьому лазять....Чоловік каже, що то я видумую і мені вони ввижаються
Жінка з перцем• 28 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Да, мужчины на такое не обращают внимание. Я года 2 назад, когда только их обнаружила, позвонила в фирму, которая занимается выведением всякой гадости и они сказали, что нужно отпарить всю квартиру включая стены и потолок и всю мебель. Я как мужу об этом сказала у него аж глаза на лоб вылезли. Купили пароочиститель, 2 дня все парили. Думаете помогло? Нет.
автор ИМХОля • 28 ноября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Я теж хотіла купити, але не дійшли руки....Я навіть на форумі якомусь прочитала, що теж не допомогло ....Але буду продовжувати вивчати це питання, якщо що, писатиму тут про результати
Жінка з перцем• 28 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Я сразу напишу что у меня не помогло: пар, вода с уксусом, масло чайного дерева и спирт - весь эффект от этого - испорченая мебель
автор ИМХОля • 28 ноября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Спирт і масло (взяла заспокійливе з лавандою) теж було, зіпсувала трішки дитині трюмо з дзеркалом, там де косметика...