Форс мажор• 21 ноября 2025

Серьезный вопрос о неприятном, но будничном

Спрошу, может, кто поделится полезным опытом или толковым советом
Есть ситуация
95 лет, деменция. Деменция настолько, что потерялись ориентиры, что нужно ходить в туалет
Памперсы с себя сдирает, при этом.
Как можно решить вопрос, чтобы не мыть квартиру по четыре раза в день, и не стирать тонну белья за день
Зубожиння• 21 ноября 2025
Ответ дляПростоБелка
Психіатр пропише колеса, які заторможують.
+++

Найти психиатра, который осмотрит на дому и выпишет успокоительные. Будет тихим овощем, а не буйным.
автор Форс мажор • 21 ноября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Так, там блискавка, я теж придивилась. Просто вшийте блискавку одну довгу чи дві коротші в дешеве кігурумі. Бо це шось дорогувато.
та не, норм по цене
подъёмно, без проблем
автор Форс мажор • 21 ноября 2025
Ответ дляMilkis
В приватних доглядають цілодобово.
В державну важко оформити - треба відмова близьких родичів, медкомісія, потім засідання соцслужби і направлення у відповідний пансіонат, якщо там є місця. А місць дуже мало або майже нема.
Я шукала такий заклад своїй бабусі минулої зими, але вона померла. Не встигли. З приватними простіше і можна знайти близько до себе. Подібні державні заклади в області, не в межах міста.

Стосовно препаратів подумайте, їй і вам стане легше.
дякую
державну точно не візьмуть, бо всі родичі наявні ))

а комерційні - є досвід, там дуже вони всі, як би це сказати, відсторонені
вночі ніхто не буде мити, перевдягати, буде лежати до ранку
медичний догляд - так. тобто, якщо стане погано, чи треба води, викликати сестру
але наша в такому стані, що вона вже не зможе нікого викликати, не розуміє, що треба робити
автор Форс мажор • 21 ноября 2025
Ответ дляЗубожиння
+++

та она не буйная
проблема появилась, что перестала понимать, что нужно идти втуалет
Milkis• 21 ноября 2025
Ответ дляФорс мажор
та она не буйная
Автор, мова не про буйних, в про корекцію медичними препаратами поведінкових порушень при деменції
Anet_0007• 21 ноября 2025
Пеленки впитывающие