Ядвига Юсьлегко• 22 ноября 2025

Мирный договор 28 пунктов

Девочки, что думаем по поводу новостей о возможном перемирии?
В 2022 году можно было все закончить более менее нормально и вернуться домой. Три с половиной года спустя мы подходим к ещё худшим условиям: много погибших, много домов разрушено, многие семьи распались и т.д. С другой стороны — нет гарантии, что этот гипотетический мир будет соблюдаться, это потеря части суверенитета, это плохой мир.
С третьей стороны — воевать особо некому и нечем. Что думаем? К чему склоняемся? Небольшой опрос.
Результат:
вже голосів: 157
89 (56.69%) Пусть будет хоть такой, но мир
40 (25.48%) Результат
28 (17.83%) Бороться дальше
НадпотужнаПотужність• 22 ноября 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Вот кстати те, кто там служит, сто процентов будут служить и русне, если что.
совершенно верно

Antoninaya1• 22 ноября 2025
Ответ дляAksinia 111
Как Вы для себя объясните пункт о сокращении нашей армии ? Рашка на полном серьёзе боится, что мы на неё нападём?
Логичней предположить, что это подготовка к последующей агрессии со стороны рашки, чтоб меньше сопротивлялись . Не?
Этот пункт изначально они продавливают ещё с ’ минских’ .
Ще раз для новоприбувших ботів питання: знищити зараз чи в гіпотетичному майбутньому. Нагадаю, в мене брат на найгарячишому напрямку і кожен день я молюся, щоб він вижив сьогодні а не в отому майбутньому про яке ви отримали методички сьогодні.
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляAksinia 111
Про минские вы бы лучше уже молчали. Сколько нам стран упрекнули за их невыполнение в начале полномасштабного?
Какая у нас численность армии была до 2014? И что?
Армия сокращается каждый день естественным способом, вы её кем и чем пополнять будете? Скотской бусификацией, чтобы перемололи больше и больше?
Fioletovna• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Ну тут у кожної експертиси на плечах путінська голова, і вона точно знає, як буде.
Ідіть і воюйте, якщо вам мир не потрібен. Але ж ви сидите на порадниці замість цього, і розповідає те, що треба гинути сьогодні, щоб Путін можливо не вбив післязавтра. І придумали собі , що ви самі розумні.
Ви здивуєтесь, але не потрібно мати путінську голову. Достатньо мати просто голову, щоб бачити і розуміти, шо ті умови м´яко кажучи попахують ще більшими проблемами
Aksinia 111• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Я задала вопрос. Хуйло боится нашего нападения? Для этого ему нужно сократить нашу армию? Или готовится к следующему разу заранее ?
Вы считаете, что хуйло ПЕРЕЖИВАЕТ за наших бусифицированных ?
Святая простота))))
Antoninaya1• 22 ноября 2025
Авторе, ми побачимо вас в темі? Ні, то тему можна закрити і на майбутнє не створювати, бо ботві вже не вийде закрити рота тому, кого дійсно хвилює доля України.
Ви і ваша робота тут марна, тож цей проект можна закривати, не цікавий він ані вашим кураторам, ані нам тим більше.
Гимли• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
И почему эти потужницы не торопятся собой поднять армию?
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляFioletovna
Щоб постити оцю маячню вже четвертий рік, то голови можна не мати зовсім.
Я вам пояснюю що армія скорочується кожен день і так, а ви якісь казки про майбутнє розповідаєте.
Ну то ідіть і воюйте, я в вас вірю, ви зробите все так на фронті, щоб Путін ніколи більше не прийшов.
Не чіпай - вб ю• 22 ноября 2025
Ответ дляAksinia 111
Знайшов «цікавинку» у цинічному російсько-американському плані змушення жертви агресії до м’якої капітуляції.

З територіальними втратами України все відомо, про це писали і пишуть багато. Далі більшість оглядачів звертає увагу, що, згідно хотелкам недоімперії, Україна має скоротити чисельність ЗСУ до 250 тис, а також відмовитися від розробки та придбання балістичних і крилатих ракет середньої дальності.

Все це начебто виглядає, як побоювання росії, що Україна після припинення бойових дій накопичить сили і ударні озброєння, і почне звільняти окуповані території силою. Але насправді у засвіченому плані від рф-США є пункт, який повністю видає справжні плани і наміри агресора.

Мова про заборону базування на території Україні дипломатичних літаків інших держав. Не тільки воєнних баз і збройних формувань, а окремим пунктом про дипломатичні літаки!

Це має сенс у єдиному випадку — якщо росія вже зараз планує продовжити агресію проти України за рік-два. Таке продовження, зрозуміло, почнеться з повітряних ракетно-шахедних ударів, по наших аеродромах зокрема. І наявність на цих аеродромах іноземних дипломатичних літаків істотно завадить майбутній агресії росії. Бо з російською «високоточністю» такі літаки будуть гарантовано знищені або пошкоджені, а вони вважаються територією держави, під прапором якої літають.
Тобто, при бажанні це можна розцінювати як напад на країну: США, Велику Британію, Францію — ту, звідки дипломатичний літак.

Недоімперія настільки не хоче якихось ускладнень при поновленні агресії проти України, що заздалегідь підстилає соломку, включивши пункт про заборону базування дипломатичних літаків на території України у план «м’якої капітуляції України».
О. Кочетков (с)

зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляAksinia 111
Святая простота))))
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...
m.wind• 22 ноября 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Вас ждёт руснявый паспорт , хотя и его уже выдают только после постановки на воинский учёт . Хотите повоевать на стороне болот ? Не для того хуйло военку на рельсы поставил, чтоб так взять и мирной жизнью жить и другим не мешать .
еще Молдову нужно освободить, давно просят
Гимли• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
И не ответят. Потому что можно заметить, что это не живые люди пишут, а программа. Как и Манька. Они же отвечают невпопад на все сообщения и с такой скоростью, что ни один человек так не может
Ромашка -3390• 22 ноября 2025
Мы уже подписывали с рашкой мирный договор, отдав ядерку и самолёты ту
Кто-то ещё верит им ? Там тоже обещали не нападать
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляРомашка -3390
И всё нормально было до 2014.
Не чіпай - вб ю• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Не тошніть. Кацапи власноруч нівелювали Мінські угоди обстрілами на Донбасі навіть після того, як підписали документи, що не робитимуть того)

А тепер свинособаки та іже з ними пропонують ще раз повірити що рашка не збреше. На кого ваша маячня розрахована?
Aksinia 111• 22 ноября 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю

О. Кочетков (с)
’Мова про заборону базування на території Україні дипломатичних літаків інших держав. Не тільки воєнних баз і збройних формувань, а окремим пунктом про дипломатичні літаки!
Це має сенс у єдиному випадку — якщо росія вже зараз планує продовжити агресію проти України за рік-два. ’
1000000000%
Но для того чтоб это понять, надо или не быть ботом с Ольгино или мозг иметь чуть больше чем у рыбки .
Antoninaya1• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Fioletovna• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Ви так досі і не зрозуміли, що вам не мир хочуть подарувати, а легалізувати агресію і полегшити знищення України

Не чіпай - вб ю• 22 ноября 2025
Ответ дляAksinia 111
Святая простота))))
Ну так сьогодні тут вже доводила Скай лаб вночі, що хуйло з нами воює через нашу владу, бєспрєдєл ТЦК та корупцію)
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляAksinia 111
1000000000%
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Та ще 25 разів повторіть, щоб йшли воювали. Інших ’аргументів’ геть немає?
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляFioletovna
Це вам так ваші куратори сказали?
І посадили вас тут це проштовхувати.
Antoninaya1• 22 ноября 2025
Ответ дляГимли
Вірно. Ось так створюються всі оті голосування, так намалювалися оті 73 відсотка. Багато чого ще відкриється після війни, коли завіса спаде. Цікавим форум стане, коли цей вірус почистять.
Карина250• 22 ноября 2025
Сократить армию для чего ? Чтобы легче забрать было , что сейчас не могут? это ловушка
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Ото істерика)
зона_комфорта• 22 ноября 2025
Ответ дляКарина250
Удалено администрацией...
Aksinia 111• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Сравните Донецк до ’ освобождения’ и после . Сразу станет понятно кто именно творит дичь .
Карина250• 22 ноября 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Вы так слепо доверяете путину ? Для чего ему нужно, чтобы у нас была маленькая армия?