Я пані прохана...• 22 ноября в 12:35
Кривий Ріг, люди перекрили дороги...
Люди перед мерією перекрили дороги в зв´язку з несправедливими графіками відключень електроенергії.
Звожу з розуму• 22 ноября в 12:39
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
Дожилися. Вимагаємо рівноправ´я( Бо хтось живе, а хтось виживає 4 роки
Я пані прохана...
• 22 ноября в 12:39
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
Графіка зараз дійсно несправедливі. Хтось сидить по 15-16 годин без світла, а хтось сидить по 6-7 годин, а хтось взагалі зі світлом.
Я пані прохана...
• 22 ноября в 12:40
Ответ дляНеВРотик
Автор, где же подробности, фото, чего хотят?
Я на знаю як сюди добавити пряму трансляцію з тік току. Підкажіть як, добавлю.
Я пані прохана...
• 22 ноября в 12:42
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...
А що, повинні сидіти тільки без світла, одні й ті самі області?
Трахтибидох• 22 ноября в 12:43
Ответ дляЯ пані прохана...
Від того, що інші будуть без світла теж
В них його більше не буде, буде ще менше
Кто крайний?• 22 ноября в 12:44
Ответ дляЯ пані прохана...
У меня вообще не отключают, хз почему. Дом старый
ОхиИВздохи• 22 ноября в 12:45
Ответ дляЯ пані прохана...
А що нам тоді , в Миколаєві вийти на вулиці з плакатами’ Не дамо ні кому, на куй тот Херсон, Запоріжжя, Кривий Ріг тощо’
Область виробляє в 10- ро більше ніж витрачає і ’ перенаправляє’ в ті області де нестача.
Нічого витримаємо
Кров з молоком• 22 ноября в 12:45
Ответ дляЗвожу з розуму
Я пані прохана...
• 22 ноября в 12:45
Ответ дляТрахтибидох
Від того, що інші будуть без світла теж
Я так розумію, що ви зі світлом, тому так відстоюєте. А я без світла сьогодні 13,5 годин буду.
Кто крайний?• 22 ноября в 12:45
А ведь в Кривом рогу в 2019 была беспрецедентная поддержка нынешнего президента и его партии. Ну хоть поржем, да, автор?
Мотористка• 22 ноября в 12:45
Ответ дляКто крайний?
Значить, ваш будинок на якійсь важливій лінії стоїть. Або живе хтось там з чиновників))
Я пані прохана...
• 22 ноября в 12:45
Ответ дляКто крайний?
Вітаю.
Кіна не буде• 22 ноября в 12:46
Ответ дляЯ пані прохана...
Пишіть землякам з кралсрал95.
Це ж свої Вам підсобили.
Ті, хто казав ’какіе нах... защітние сооруженія’
Це ж свої Вам підсобили.
Звожу з розуму• 22 ноября в 12:46
Ответ дляКров з молоком
Так. Я 11 років кочую. Але останні 4 роки то вже поза межами
Трахтибидох• 22 ноября в 12:46
Ответ дляЯ пані прохана...
В мене сонячні батареї
Співчуваю але від виключень інших в вас краще не буде
Кто крайний?• 22 ноября в 12:47
Ответ дляМотористка
Думаю, да, что-то рядом есть. Я не местная, снимаю ненадолго. Но уже подумываю тут остаться до весны
Не боюся осуду• 22 ноября в 12:46
Ответ дляОхиИВздохи
Нічого витримаємо
Це не область виробляє,а Південно Українська АЕС.
Замороженная селедка• 22 ноября в 12:47
Ответ дляКто крайний?
Ви в якому місті?
Радійте тихенько, бо сусіди не сплять))
У нас одна влаштувала істерику в місцевій групі, що її виникають, а сусідні декілька разів не вимикали. Це ж скільки треба стирчати в тому вікні, щоб помітити))
Радійте тихенько, бо сусіди не сплять))
Кров з молоком• 22 ноября в 12:47
Ответ дляПотішаюся
Удалено администрацией...
Вы ж понимаете, что этого не будет никогда
ОхиИВздохи• 22 ноября в 12:47
Ответ дляНе боюся осуду
Вона в нашій області
Потішаюся• 22 ноября в 12:48
Ответ дляТрахтибидох
В мене сонячні батареї
Чего это вдруг? Если будут отключать всем равномерно , то у тех. кого отключат постоянно будет больше света. Последний прилёт на ЗУ, а отключать стали больше других
Мотористка• 22 ноября в 12:47
Ответ дляЯ пані прохана...
Авторе, а для чого винуватити форумчанина? Це ж не вона б´є по інфраструктурі. Є багато проблем з передачею електроенергії з одних областей в іншу, русня цього й хотіла, щоб десь був Дефіцит, десь надлишок, і неможливість перерозподілу
Трахтибидох• 22 ноября в 12:48
Ответ дляПотішаюся
Удалено администрацией...
Тоді інші області взагалі світло не побачуть
ДеньгиНеСдаю• 22 ноября в 12:48
Які невдячні. Зеля ж їх земляк, отець і мать, п вони отако на найвеличнішого скачуть. Ну нічого, поржали і досить.