Да Щас же• 22 ноября в 14:32

Вы вернётесь после мирных?

И ещё вопрос , если защита до 27 года ,а перемирие будет сейчас?
Доктор Хаос• 22 ноября в 15:19
Ответ дляПтица Говоруша
Чукча-ждуниха не чітатєль?я сиджу в себе вдома в Україні. Але через вас, ждуних продажних і ваш вибір можу його втратити
А должны сидеть в окопе.С таким то войовнычим настроем и ненавистью к маскалякам
Тоска в носках• 22 ноября в 15:20
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так а даже не в оккупацию?
Опять ’перемирие’ на несколько лет и опять начинать все сначала?
Танунафиг...
Кухонные эксперты подтянулись.
Будет Украина держать нейтральный статус никаких через несколько лет не будет. Ведь ничего такого и не было до 2014
Борисфенка• 22 ноября в 15:19
Ответ дляSeehund
У них азюль или я ошибаюсь?
Не помиляєтеся, 800 тисяч сірійців сидять на азюлі.
Тоска в носках• 22 ноября в 15:20
Ответ дляБорисфенка
В окупацію? Ні, не повернемося.
Сподіваєтесь вічно на подачках сидіти і пальчики схрестили?))
Борисфенка• 22 ноября в 15:20
Ответ дляХристя в тiстi
Киев в оккупации?
28 пунктів договору капітуляції перечитайте, дуже пізнавально.
Наполеон Бонапарт• 22 ноября в 15:21
Ответ дляБорисфенка
Карася знаю особисто, років 20. Він говорить правильні речі.
Так ви будете воювати? Приїдите? Нічого не зрозуміла.
Чого ви хочете?
Фляшка на трьох• 22 ноября в 15:21
Ответ дляПтица Говоруша
ні, не так. Це погано, бо загине ще більше
Каким образом?
Тоска в носках• 22 ноября в 15:22
Ответ дляБорисфенка
З Києва. Капітуляцію миром не вважаю, в окупацію їхати не будемо.
А для вас все що не кава в Криму і не кордони 91-го, то капітуляція? То це ваші проблеми. І ці ваші проблеми німців не хвилюватимуть.
Борисфенка• 22 ноября в 15:23
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Все. Згадала вас. Це ж ви розповідали, яка ви войовнича. А як до діла, то хутко зникли. То ж точно так і прогодувати зможете без соц. підтримки. Тільки язиком )
Вас так хвилює, щоб я не померла з голоду?
Розчулена вашою турботою. Вже придивилася собі місце на протеїновій фабриці, біля конвеєру, 8 годин на ногах, 3000 євро зарплатня. На милицях буду стояти, в що робити, жити захочеш, не на таке підеш.
Seehund• 22 ноября в 15:23
Ответ дляМрію про космос
Удалено администрацией...
Работа - для лохов.))
Сама вумна тутички• 22 ноября в 15:23
Я в Польше. Вчера сейм одобрил карты цукр. Буду подаваться и не вернусь. В Польше защита до 27 года не имеет значения.
Тоска в носках• 22 ноября в 15:24
Ответ дляБорисфенка
Так, ми самі вумні, знали, що війна - це ракети, руйнування, блекаути і холод та голод. Тому виїхали.
Удалено администрацией...
Христя в тiстi• 22 ноября в 15:25
Ответ дляБорисфенка
Он уже подписан?
Доктор Хаос• 22 ноября в 15:25
Ответ дляБорисфенка
У вас и покойная Фарион подруга.Словом,скажи мне кто ваш друг,а я скажу кто вы - это истина.Зеленского вон по Миндичу меряют.
...аяприкольная• 22 ноября в 15:25
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Чого ви хочете?
Чтобы другие воевали - это же очевидно. Дама ясно дала понять, что она умная и предусмотрительная, а удел оставшихся воевать и влачить жалкое существование.
Борисфенка• 22 ноября в 15:26
Ответ дляTeonaa
І мужчіна теж?
Чоловік нас до Львова довіз, впихнув в евакуаційний потяг і пішов воювати. Через 3 роки на фронті його комісували, але інвалідність не дають без хабаря. Отримує як УБД аж 1000 гривень на рік, шалені кошти. Проїдає залишки бойових, потім буду з нашого соціалу кошти йому на хліб слати.
Доктор Хаос• 22 ноября в 15:26
Ответ дляТоска в носках
Кухонные эксперты подтянулись.
Не мешайте людям проповедовать свою секту.
Тоска в носках• 22 ноября в 15:29
Ответ дляБорисфенка
В окупацію? Ні, не повернемося.
Якщо буде Путін роздавати гроші то будете бігти перша. Так швидко встанете з візочка як і Тимошенко. Замотаєтесь в триколор і будете співати ’Боже царя бережи’. Пристосуванкі - старцюги вони такі.
Борисфенка• 22 ноября в 15:28
Ответ дляРаздражевская
Што?! Ну вы совсем уже, Борисфенка...
То есть чужие дети пусть страдают от войны, это чужие. А вашего вы пособиями прокормите?
У чужих дітей є батьки, які повинні подбати про те, щоб діти вижили. У нашій родині так заведено, а як у ваших - не знаю. Всі мої родичі-чоловіки воюють, ваших дітей також захищають, раптом ви не в курсі.
Сама вумна тутички• 22 ноября в 15:28
Ответ дляТоска в носках
Кухонные эксперты подтянулись.
От Украины это уже не зависит.
Борисфенка• 22 ноября в 15:29
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Чого ви хочете?
Хочу, щоб Україна вціліла, перемогла і розквітла. Рано чи пізно це станеться, дожити б.
Сама вумна тутички• 22 ноября в 15:29
Ответ дляlilul990
Шоб зуби полікувати - пів форума вернеться
Їх можна і в Польщі полікувати. В Україні ціни значно виросли.
Борисфенка• 22 ноября в 15:30
Ответ дляХристя в тiстi
Он уже подписан?
Ще ні. Але матрьошки вже три дні біснуються, не помітили?
Доктор Хаос• 22 ноября в 15:30
Ответ дляБорисфенка
Жити захочеш ,не на таке підеш.На яке таке, на роботу чи шо? Ну не все ж життя у виборчих комісіях байдикувати.
Борисфенка• 22 ноября в 15:31
Ответ дляДоктор Хаос
Так, і Фаріон знала особисто безліч років. І москальська падаль ще відповість за її загибель.
Раздражевская• 22 ноября в 15:31
Ответ дляБорисфенка
Ой, да не надо включать вот это вот... Я вас что, первый день на форуме вижу? Как оборона Киева, как литак на Москву?
А главное - бросьте дурную привычку прикрываться родственниками. Отвечайте тольо за себя.
Или так в вашей стране, Германии, не принято?
Тоска в носках• 22 ноября в 15:31
Ответ дляСама вумна тутички
От Украины это уже не зависит.
Что не зависит? Держать нейтральный статус?
Доктор Хаос• 22 ноября в 15:32
Ответ дляБорисфенка
То за це він воював?Адже по іншому не буде.
Борисфенка• 22 ноября в 15:32
Ответ дляТоска в носках
Сумно посміялася. Мене повісять на першій сосні за попередні заслуги.
Тоска в носках• 22 ноября в 15:32
Ответ дляСама вумна тутички
От Украины это уже не зависит.