ПрипоРошенная• 22 ноября 2025
Секс в пмс
Совсем не хочется до противного. Как вы говорите парню что не хотите, чтоб он не обиделся?
сладкий_ноябрь• 22 ноября 2025
А ви робот і повинні постійно хотіти?
В нормальних стосунках де є повага не потрібно навіть пояснювати і тим паче боятися сказати про небажання, щоб не образити чоловіка.
Булку Дай• 22 ноября 2025
Ротом. Кажу ротом, що зара не готова, нема настрою, болять навіть кінчики волосся. Але чоловік вже й сам бачить, що в ці дні краще не бісити зайвий раз)
Заздрість то погано• 22 ноября 2025
Забавно иногда, как в рубрике ’Темы для взрослых’ поднимаются вопросы детского уровня
Чтооооооооооо?• 22 ноября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ніяк. Я свого завжди хочу. Нажаль бачимося тільки не часто
Тому і хочете, бо рідко бачитесь
Побут, робота, втома, сварки дуже знижують бажання займатися сексом.
ЭмчЭндЭм• 22 ноября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Тому і хочете, бо рідко бачитесь
Не факт, але можливо. Помічала за собою, коли у мене це стабільно і часто, то ще більше хочу, звикаю що він поруч і це маєтком як само собою. На відстані трохи притуплюється зі спливом часу, але все одно негоду про це не думати. Особливо в овуляцію
Госпожа Белладонна• 22 ноября 2025
Ответ дляБулку Дай
Мои бывшие от меня трубку даже не брали во время пмс 😹 я так мозг ни за что могу вынести,а после одуван 😁
ПрипоРошенная
• 22 ноября 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Ваше забавное белое пальто берегите