Мания-Величия• Изменено 22 ноября 2025
Английский интенсив Грин Форест
Кто то проходил такие курсы?
9 недель( один уровень), 4 дня в неделю почти по 2 часа
Не сильно сложно?
Или брать стандарт?
Не сильно сложно?
Или брать стандарт?
Топтунша• 25 ноября 2025
Ответ дляСизоока бестія
Грейд це Кембридж Скул? Мені навпаки в них так все монотонно і нудно. Я пішла від них. Напевно від темпераменту залежить або від викладача, але от саме ця динаміка ГФ мені допомагає запамʼятовувати фрази. Плюс коли ти 1,5 години вчиш одну тему граматики, а потім ще годину робиш домашку, ну хоч не хоч, а запамʼятаєш. В Кембридж пів години максимум.
Мені теж Грін Форест зручніший. В Грейді граматика в цих друкованих підручниках взагалі жахливо дається, нічого не могла запамʼятати і швидко знайти - текст сплошняком. В Грейд зручні таблиці, зручний електронний підручник, де і всі пояснення, в тому числі відео, і таблиці, і вправи не відпрацювання.
Топтунша• 25 ноября 2025
Але інтенсив не раджу, надто великий обʼєм інформації, важко буде. Краще звичайний режим.
мадам Везувий• 25 ноября 2025
Ответ дляТоптунша
У звичайного скільки людей в групі?
Топтунша• 25 ноября 2025
Ответ длямадам Везувий
У звичайного скільки людей в групі?
В Грінфорест до 14, в Грейд 10. Але і там і там загальна інформація - всі разом, а для обговорення чи виконання завдань ділять постійно на кімнати по 2-3 людини, потім знову збирають разом і перевіряють як правильно, чи просять поділитись, наприклад, одним цікавим фактом з вашого обговорення.
Топтунша• 25 ноября 2025
Я вище в пості 31 невірно написала в останньому реченні: це в Грінфорест зручний електронний підручник (платформа) з поясненнями, відео и вправами
Мания-Величия
• 25 ноября 2025
Ответ дляТоптунша
А вы пробовали интенсив?
Топтунша• 25 ноября 2025
Ответ дляМания-Величия
А вы пробовали интенсив?
Я пробувала 3 рази на тиждень на курсах + 2 на роботі у нас викладали профільний курс. Я дуже втомлювалась. Навіть просто 3 рази на тиждень - це був виклик, оскільки мінімум 3 вечори зайняті + домашку треба робити, якщо хочеш результату. Але я повний день працюю. Якщо ви не працюєте, то може і можна спробувати.
Мания-Величия
• 25 ноября 2025
Ответ дляТоптунша
Дякую
А вообще есь прогресс от ГФ?
Мания-Величия
• 25 ноября 2025
Ответ дляLuna3c92
для результату більше підходять індивідуальні заняття, з програмою під рівень знань. можу порадити школу англійської:
Благодарю
Вы там занимались? Чем она лучше ГФ?
И я не вижу там цен ?
Вы там занимались? Чем она лучше ГФ?
И я не вижу там цен ?
Тундиринда• 27 ноября 2025
Автгр, вы определились? Тоже ищу. Но у меня еще вопрос с их тестированием. Я хочу идти на А2, а по тестам хз что покажет
Мания-Величия
• 27 ноября 2025
Ответ дляТундиринда
Не определилась
По тестированию меня в Starter занесли, понятно, что им это выгодно. Я не поняла это бегиннер или что
Но я тоже хочу А2
По тестам я ответила на 14 вопросов из 36
Устно не отвечала
Но я тоже хочу А2
Устно не отвечала
Тундиринда• 27 ноября 2025
Ответ дляМания-Величия
Не определилась
Но я тоже хочу А2
Устно не отвечала
Но я тоже хочу А2
Устно не отвечала
Starter это вообще как preA1. Типа даже не А1, да, им выгодно чтоб с 0 походу. У меня все курсы выдавали типа бегиннер, чтоб тоже с начала начинала. А как у репетиторов тестировалась то вообще между А2 и В1 вообще. Я сама понимаю, что В1 мне рановато, будет сложно, но и А1 слишком легко уже
Мания-Величия
• 27 ноября 2025
Ответ дляТундиринда
Я думаю они специально такие воппосы еще подбирают
Мне непонятно почему я сама не могу выбрать свой уровень, какой хочу учить
Бред какой то
Ну какой беггинер, если бегинер это с нуля, а я читаю аудиокниги в ютуб уровня А2, 70% сама перевожу
Бред какой то
Тундиринда• 27 ноября 2025
Ответ дляМания-Величия
Бред какой то
Вот я с английского В1 перевожу, но на английский - нет. Мне не хватает грамматики и я не совсем могу адекватно вспомнить слова. Вот с английского легко назову перевод, а наоборот - не помню и все, хотя в памяти же где-то все это сидит