Поліцейський патруль• 22 ноября в 21:48
Хочу вперше піти в театр, Київ
На що краще йти, щоб не нудно було?
Хочеться нормальний перший досвід.
жижифреймут• 22 ноября в 21:58
Вибирайте краще пʼєсу/твір, який хотіли б побачити, а потім театр, бо чудові актори є у всіх театрах
Почемучечка• 22 ноября в 22:22
Дикий театр, Кицюня, но ее надо ловить. Я испытала весь спектр эмоций.
А вообще в телеграмме очень хорошо освещает театр y_anhel. Он постоянно ходит на разные постановки.
Почемучечка• 22 ноября в 22:23
На постановки Урывского можете сходить, они классные. Это его Конотопская ведьма
Каркуша Клара• 22 ноября в 22:39
Ответ дляМалинка
Мне очень понравилось в театре Франка
Його якраз би не радила.
Лесі кращий.
КаРаКаТиЦа• 22 ноября в 22:59
Хочете пораджу один, після якого всі інші вже будуть здаватися ’не то’?
ТЮЗ на Липках і обовязково малий зал. Не хвилюйтесь стосовно назви, там є не лише для дітей. Але ще раз наголошу - саме малий зал. Я коли попав туди то такий кайф спіймав. На відміну від класичних залів там немає окремої сцени. Тобто Ви під час вистави наче самі опиняєтеся очевидцем. В різні часи по різному стільці виставляли, проте по памяті більше 4 рядів не було. А коли в 1 ряді, то можна ще й підніжки акторам робити. Жартую звісно.
Проте після нього всі інші геть інакше сприймаються