ФрекенБок• 23 ноября в 10:45

Шукаю куртку/пуфер на вагітну зиму, порадьте

Зараз почався 5 місяць, живіт не великий, але в своїй куртці вже не комфортно. Хочу якусь куртку, мабуть оверсайз, нижче попи, не пухову. Головне щоб тепла і не продувалася, бо на вулиці багато часу проводжу. Ну і не хочу чорну/коричневу))) Можливо, порадите хто що носив, або де тепер можна онлайн обрати?
МастерЮля• 23 ноября в 10:54
Darda есть модели оверсайз. С цветом сложнее.
автор ФрекенБок • 23 ноября в 10:57
Ответ дляМастерЮля
Дякую, подивлюсь
Ананомчикус• 23 ноября в 11:04
В нексте есть со вставкой
волосатое стекло• 23 ноября в 11:43
Памʼятаю,що на двох вагітностях чудово підходили куртки Mango,треба просто в магазині поміряти моделі і розміри.
автор ФрекенБок • 23 ноября в 11:49
Ответ дляволосатое стекло
На жаль, не маю можливості офлайн приміряти. У моєму місті лише Sinsay і Waikiki🙈 тому шукаю щось онлайн
Звичайно хотілося б, щоб і наступний сезон можна було носити
волосатое стекло• 23 ноября в 12:02
Ответ дляФрекенБок
Можете глянути на Kasta,маркетплейс з постійними акціями,бонусами,моніторити ціну і купувати по найкращій.Якщо є black підписка,повернення безкоштовно.Багато чого купую саме там,для всієї сімʼї.
Тра Ля Ля• 23 ноября в 13:00
У НМ отличные куртки, легкие и удобные. Линейка Mama